Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Üdv. Mindenkinek! Kérdezem,...

Üdv. Mindenkinek! Kérdezem, mi történt a Hasznosjáték oldallal és azon belül a bingó játékkal?

Figyelt kérdés

Még a 15 órási játékon játszottam, sőt a 18 órás játékon is megnéztem, hogy áll a dolog, de sajnos későn mentem az oldalra, mert addig már kiválasztották a nyertest. De már a 21 órási játékot nem tudtam lejátszani, mert nem jött be az oldal, csak üres lap jelent meg, az állapotsorban meg az a felirat, hogy kész. Kérdezem, miét ment el az oldal, már tegnap vagy tegnapelőtt is ugyanígy jártam, hogy a 21 órási bingót nem tudtam lejátszani, de valahogy akkor sikerült újra behoznom, persze akkor már elmúlt a játék. Kérdem, hogy vajon bejön-e még a játék valaha, vagy örökre eltűnt vagy eltűnik? Egy hónapja kb. kaptam egy emailt, amiben tájékoztattak, hogy a válság miatt felfüggesztik egy bizonytalan időre a játékoldalt. De pár nap múlva visszajött és működött egész mostanáig.

Várom a gyors választ a kérdésemre. Üdv. és köszönettel:

Stein Emilné Szfvár. 01. 25.


2012. jan. 25. 22:18
 1/2 anonim válasza:
Gyakran járhattál az oldalra....kb 3-4 hétig ki volt írva hogy az adójogszabályok változása miatt bizonytalan ideig szünetel az oldal. Aztán az is , hogy mivel nem változtak a jogszabályok az oldal befejezi a működését. és kész vége...
2012. febr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ. Kár, hogy végleg befejeződött az oldal működése. Pedig jó volt. Remélem, ha rendeződnek az adójogszabályok körüli problémák, talán megint elindul. Ha így lesz, és újra elindul, kérem, értesítsenek az emailcímemen: stein.marcsi@gmail.com.


Köszönettel és üdv.: Stein Emilné. 03. 03.

2012. márc. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!