Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol vehetek új ellenőrzőt?

Hol vehetek új ellenőrzőt?

Figyelt kérdés
Általános Iskolába járok és eltűnt az ellenőrzőm újjat szeretnék venni de nem tudom hogy honnnan kell segítsetek létszi SÜRGŐS!!!

2012. jan. 26. 19:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Az iskola az ilyen esetekre szokott a szükségesnél többet venni, hogy egyből pótolják ha jelzed. Ezt már csak azért is érdemes, mert lehet nem fogsz az írószerboltokban csak úgy kapni, különben mindenki egy iskolai és egy otthoni verzióval élne.
2012. jan. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Szólsz az osztályfőnöködnek, és egy osztályfőnöki figyelmeztetővel ellátott vadiújat kapsz. Persze az ellenőrző árát ki kell fizetne /nem tudom mennyi pontoson most, párszáz FT./
2012. jan. 27. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Kérsz ofőtöl .

Én minden félévbe ujjat kértem me nemakartam megmutatni a jegyeimet azt kitöröltem vele . (drága a véce papir xD)

2012. jan. 27. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!