Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lehetséges hogy a GTA 5 a GTA...

Lehetséges hogy a GTA 5 a GTA San Andreas felújítása lessz, mint a GTA 4 a GTS 3 felújítása?

Figyelt kérdés
Ezt azért kérdem mert ebben a videóban( http://www.youtube.com/watch?v=WUu5h56tTn8&feature=related) ami talán a GTA 5 térképének a része látható a Los Santos " városrész" ami a GTA SA-ban is van. És a GTA 5 trailerében is látható a vinewood felirat ami ezen a GTA SA-os képen is látható: [link] . Lehet hogy a kérdésemre a válasz eggyértelmű és csak én vagyok lemaradva .Ha igaz a feltételezésem akkor a GTA5 tényleg a San Andreas felújítása lessz vagyis egy nagyon jó játékot kapunk mivelhogy a GTA SA a GTA 4 után a legjobb gétéa.(kinek mi)
2012. jan. 26. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
na ná
2012. jan. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem valami felújított változata lesz a San Andreas-nak. Ugyan a térképen rajta lesz Los Santos stb, de ez teljes Los Angeles-i térkép lesz, ami kb 4-szer akkora mint a GTA IV Liberty City-je, vagy a San Andreas térképe.

Más lesz a főszereplő, de visszatér a San Andreas-ból 1-2 minijáték.

Lesznek benne pl kutyák is. (a trailerben az elején látható is)Ha igazak a pletykák, akkor lesznek benne tehenek is a farmokon, kissé változnak a fegyverek pl lángszóró is lesz. Lehet majd benne bukfencezni-csúszni a fedezékekbe. Lesz Jetsky és vezethető repülők is. A rendőrök könnygázzal is támadhatnak, vagy pl eltorlaszolhatod az ajtót, ha rád akarnak törni 1 épületben.

2012. jan. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ahogy a 2.mondta, nem sa lesz, csak egy része...

amúgy borzasztóan írsz, mint egy 7 éves

2012. jan. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mármint a fogalmazás vagy a helyesírás miatt hét éves.Ha a fogalmazás miatt akkor azért írtam ilyen formába hogy könnyen érthető legyen.Ha a helyesírás miatt az azért van mert siettem.
2012. jan. 27. 13:09
 5/8 anonim ***** válasza:
Mindig a sietés a mentség XD
2012. jan. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát kérlek én egy percet sem szeretek elvesztegetni attól függően hogy mit akarok azon percen csinálni.
2012. jan. 28. 07:22
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocs, hogy ezt mondom de tényleg nem állnak az írásaid a nyelvhelyességi szint csúcsán, csak úgy összedobáltad a szavakat, ebben igaza van a barátunknak, de a lényeg hogy elméletileg tényleg csak Los Santos lesz fellelhető a játékban, ami felveti azt az igencsak komoly kérdeét, hogy ugyan akkor hova az ördögbe fogják eldugni San Fierrót, és Las Venturast, ismerve a GTA San Andreas térképének felépítését? Megoldják azzal hogy egyszerűen csak falba ütközöl? Vízzel nem vehetik körbe mivel hogy eredetileg sincs Los Santos különálló szigetként jelen, aminek nincs összeköttetése semmilyen más területekkel, úgyhogy csak hajrá a kivitelezőknek...
2012. jan. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amikor kérdéseket írok ki percekig gonolkozom a jó megfogalmazáson,és elsősorban azért hogy könnyen érthető legyen mégha "nyelvtanilag helytelen" is,amire be kell vallanom nem figyelek oda.
2012. jan. 29. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!