Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem megy a LEGO Star...

Dinoco kérdése:

Miért nem megy a LEGO Star Wars The Complete Sega?

Figyelt kérdés

Sziasztok! feltettem a lego star wars-ot, és mikor elindítom, újraindul a gépem. a videokártyával lenne a baj?

ati radeon videokártyám van.


2012. jan. 27. 12:06
 1/4 firered11 válasza:

Szia nekem is ez volt a broblémám ha még mindig ezt csinálja patch-eld fel itt egy link: [link]

ja és még valami magyarositást nem tudod használni aszthiszem 1.0 és 1.1-es verzióhoz jó a magyarosítás ez a patch pedig 1.2-es ez egy kicsit hosszú lett de mind1 a lényeg benne van.

2012. aug. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Chaz Caro válasza:

A Lego Star Wars The Complete Saga c. játékhoz pont nincsen magyarosítás, az a Lego Star Wars The Video Game esetén van. patchről sem nagyon tudok, szerintem nem is nagyon kell. Mivel a The Complete Saga a Lego SW 1 és 2 összegyúrása + grafikai javítása, így lehet, hogy a géped nem bír megbirkózni a játékkal.

Konkrétan milyen videókártyád van? Szerintem az lesz az oka.

2012. dec. 31. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
ati radeon HD5550
2013. jan. 6. 20:11
 4/4 A kérdező kommentje:
ddr2
2013. jan. 6. 20:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!