Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért zárja be magát a Transfo...

Selender kérdése:

Miért zárja be magát a Transformers War for Cybertron multi közben?

Figyelt kérdés

A játék eredeti, és néha ha elindítom, játszok vele X percet és hirtelen kilép mindenféle hibaüzenet nélkül.

Minimumra van állítva a grafika és a gépem így bőven el tudja bírni a játékot a hátán.

Másik két kérdésem, hogy van-e patch a játékhoz, illetve van-e valami program szerverkereséshez hozzá? Mert engem őszintén szólva nem nyűgözött le a beépített kereső...


2012. jan. 27. 17:36
 1/3 palldominik ***** válasza:
néha megszakad a kapcsolat úgyhogy nem a grafika kell hozzá nekem is megvan ps3 ban dark of the moon meg war of the cyberton egyébként nekem kiírja hogy ansver meg ijen hülyeség semmi baj csak a kapcsolat elveszlik de utánna visszalépsz és semmi baj
2012. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 palldominik ***** válasza:
ja nincs patch
2012. márc. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszoakt!


Azóta már működik... csak néha hülye a feje az egésznek.

2012. márc. 10. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!