Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Írnátok történet nélküli...

Írnátok történet nélküli játékokat?

Figyelt kérdés
Autós és lövöldözős játékokat. Úgy értem hogy történet nélküli, hogy bármikor lehet játszani. Pl.: counter-strike; battlefield 2. Autósokból is hogyha van történet nélküli akkor írjátok le (szerintem ilyen nem sok van) de a Need for Speed Hot Pursuit 2010-nek is olyan, hogy végig lehet tolni. Vagy ha nincs történet nélküli akkor légyszi olyat írjatok, amiben sok 100 verseny van. (min. 250). Köszönök mindent!
2012. jan. 27. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
10%

Flatout1,2,3

(Autós)

Nincs történet csak mész és nyered a versenyeket.


Call Of Duty.(Van története,mert megtörtént alapra készült,de nincs írott története.Ja és lövöldözős)


F1 2011

(Gondolom nem kell bemutatni)


Rome total war

Empire toatal war

Napoleon total awr

Shougun total war(ezek mind történet nélküli játékok.Mármint annyi a történet mint a Call Of Dutynál.Megtörtént alapon készültek.Ja és ezek stratégiai játékok)


quake 3 (lövöldözős)

2012. jan. 27. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Még valami!

Ha letöltöd(öhöm öhöm akarom mondani megveszed :D) a Flatout játékot akkor én a 2. részét ajánlanám.Az elsőnek elég gáz a grafikája a 3. rész pedig uncsi(Én még nem játszottam a 3. részével szóval szerezd meg,mert lehet,hogy neked bejönne)

2012. jan. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ennek a Quake 3-nak nincs története, ugye?
2012. jan. 28. 09:42
 4/8 anonim ***** válasza:
nincs története
2012. jan. 28. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Titkos Név ***** válasza:
Burnout 3
2012. jan. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
team fortress 2
2012. febr. 2. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Call of Dutynak nincs története? Te hülye vagy?
2012. márc. 4. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
minecraft
2012. ápr. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!