Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepítettem a GTA4-et és...

Feltelepítettem a GTA4-et és lenne egy pár kérdésem (? )

Figyelt kérdés

1.:nos először is azt szeretném kérdezni hogy miért van az hogy az árnyékok körvonala szemcsás... a beállításokba fel van véve az árnyék asszem maxra...


2.:bár sztem hülye kérdés meg lényegtelen is,de lehet vlhogy indexelni? mert a botok tudnak é akk nekünk lehet? xd


3.:miért van az hogy ha a beállításokban fel akarom venni "nagyon magasra" akkor visszaugrik magátol magasra (de mást enged non magasra csak egy párat nem...) ez attól van h nem bírná már a gép?


és 4.: valaki megtudná mondani hogy hány küldi van benne?

(a legjobb az lenne hatudnátok linkelni egy oldalt a küldik címével és sorszámmukkal)


előre is köszi!! :D


2012. jan. 28. 12:40
 1/4 A kérdező kommentje:
*szemcsés
2012. jan. 28. 12:41
 2/4 A kérdező kommentje:
ja és valahogy ki lehet kapcsolni a rádiót a járművekben mint a sanandreas-ba?
2012. jan. 28. 13:26
 3/4 anonim ***** válasza:

1. Nincs élsimítás a játékban. Ahhoz hogy éles árnyékokat kapjál, nagyon bivaly gépnek kell lennie, ahol mindent teljesen maxra lehet húzni. felbontás, árnyékok, látótávolság, V-Sync be legyen kapcsolva, illetve a videó kártyád driver-ében az Anisotropic és Anti-aliasing maxra húzva. Van még számos textura pack és grafikai mod is, amivel az árnyékok is szebbek-élesebbek. Itt keress.

[link]


2.Indexelni nem lehet benne.


3. A Grafikai beállítások korlátozva vannak, de 1 commandline.txt szöveges fájlal ki lehet ezt küszöbölni.

[link]


4.51. küldetés van benne.

[link]

You-Tube-on megtalálod az összeset, ha meg szeretnéd nézni.

2012. jan. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A küldetéses részben igaza van az előttem szólónak, kevésbé a beállítások esetében. A baj szerintem az, hogy te az alapjátékkal játszol, azaz nem patchelted fel. A GTA !-hez 7 db patchet adtak ki amik egymásra épülnek sokszor egymás hibáit is javítják. Sok optimalizációs gondot is megoldanak, és lehetőséged lesz pontosabb beállítások eszközlésére is a beállításokban. Ezenfelül sok grafikai hiányosság is volt a PC átiratban, amik szintén javításra kerültek a milliónyi bugról nem is beszélve. A lényeg hogy töltsd le az 1.1-es patchtől az 1.7-esig mindet, majd az utolsóhoz keress Razor-os cracket és minden rendben lesz. Az árnyékokat fel tudod javítani (jelentősen) és egyéb gyéb más beállításokat is, + javaslom a magyarítás használatát is külön 1.7-es patch-hez. Sok sikert!
2012. jan. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!