Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Forgotten Hope 2?

Forgotten Hope 2?

Figyelt kérdés
Letöltöttem a Battlefield 2 1.5-öt telepítettem és crackeltem és megy is. Innen [link] (alul lehet letölteni) pedig letöltöttem a Forgotten Hope 2 2.4 et azt is telepitettem annak van egy mods mappája abból a FH2-t vagyis magát a modot bemásotam a BF2 mods mappájába .Mikor inditom hibaüzenet .Azutan a BF2 mods mappáját teljesen lecseréltem a telepített FH2 mods mappájára .Az FH2 exe indításakor hibaüzenet.Ami furcsa hogy a BF2 a mods mappa csere után is hibátlanul megy.És a hibaüzenet a mi folyton megjelenik ha próbálkozom a FH2 indításával az vagy ez :"Az alkalmazást nem sikerült elindítani,mert Memory.dll nem található.Az alkalmazás ujra..." vagy pedig ez :"Az alkalmazást...,mert a NovintHFX.dll nem található.Az alk...." Mi a gond?Remélem érthető.Ha nem figyelmesen megint el kell olvasni:D.
2012. jan. 28. 19:44
 1/1 anonim válasza:
Heló! Megpróbálok segíteni, ha valamilyen .dll nem található akkor, belemész a start menübe/keresés/fájlok és mappák-ra rá mész és beírod az első vonalra hogy memory.dll rá mész hogy keresés és ki dobja másolod és beilleszted a FH2 mappájába(ha hozzá tartozik ha nem hozzá akkor a BF2-be másold be) ENNYI :) és így a többit is
2012. márc. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!