Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nektek hogy tetszene egy...

Ájron kérdése:

Nektek hogy tetszene egy ilyen sztori egy videó játékban? Ha van ötletetek, akkor egészítsétek ki nyugodtan.

Figyelt kérdés

Nos,a történet alapja az lenne, hogy 2054-ben kitör egy háború, (szokásos indokok, nyersanyag hiány, egyebek) de még mielőtt az pusztítaná el a világot, valamelyik fél elereszt egy vírust. 1 hónap alatt az emberiség 80%-a kihal.


A sztori 10 évvel a katasztrófa után kezdődne. Az országok városállamokká hullottak szét, melyek egymás közt kereskednek, háborúznak és versengenek. Minden városállamban különböző mértékben maradt meg technológia.

Van ahol csak este égnek az utcán a lámpák, van, ahol a "kormányzati" épületekben még a számítógépek is működnek.


A háború előtt megjelent újítások mint pl a génmanipuláció, nanotechnológi és egyebek már nem reprodukálhatóak, ezért óriási értéket képviselnek. A génmanipulált emberek nagyon vigyáznak vérvonalaikra, ezért külön város államokba vonultak el a többiektől. Speciális ételeik nélkül képességeik limitáltak.


Minden "kishatalom" a hadseregek után megmaradt ellátmányt szedte össze. Van ahol tankok is vannak, van ahol csak géppuskák.


a játékban a dragonagehez hasonlóan origign sztorik lennének, különböző karakterosztályokkal és képességekkel.

Pl a génmanipuláltaknak erősek lennének a képességei, de mit tom én a 2x 3x annyi stamina kéne hogy használd őket, meg ilyenek.


Sztem ennyi is lenne, ha van ötletetek írjátok meg.

Ja és ha lehet írjatok véleményt.


2012. jan. 28. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Alapötletnek ez nagyon jó, de a lényeg a sztori lenne. Ha az is izgalmas és egyedi maradna, simán tetszene.
2012. jan. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Alapsztorinak olyat gondoltam, hogy egy városállamok közti totális háborút kéne megakadályozni, de erre többféleképp lenne lehetőséged. Pl olyan is, hogy ha akarod, akkor az egyik fél felé billented a mércét, annak lesz jobb a végkimenetel. Lázadások és konspirációk, főgonoszok és jó fiúk, ilyenek. Lenne állandó csapatod is, de időleges szövetségesek is.
2012. jan. 28. 20:19
 3/8 anonim ***** válasza:
Kicsit a Falloutra emlékeztet a sztori, Mivel ez önmagába nem túl egetrengető sztori ezért kicsit több részlet kéne. Kis millió film regény játék van ilyen...
2012. jan. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ezért írtam hogy érdekelnének az ötleteitek.
2012. jan. 28. 20:54
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen kicsit olyan Fallout és Crysis 2 érzésű, de szerintem attól még tök egyedi. A sztori szerintem mindenképp érdekes nekem bejönne, nincs a világon 50 olyan játék amivel én hajlandó vagyok játszani mert vagy valami baromság, ami nem olyan mint mondjuk a Crash hogy tök érdekes aranyos ötletek, hanem mint pl. a Rage ami szerintem ökörség, de a tied jól hangzik már első hallásra is elég sok lehetőség van benne, tetszik a választható végkimenetel, minden ágnak ugyanolyan patinásnak kell hogy legyen, én befizetnék rá :)
2012. jan. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mivel a főhősnek általában szomorú múltja van. Szerintem tök jó lenne egy háborút az gyermekkora szemszögéből játszani. Mit tudom én kezébe nyomnának egy fegyvert és mondják neki éld túl. Aztán a romokon keresztül kóborolva kell túl élni és lehet választani, hogy segítesz embereknek, vagy kirabolod őket esetleg megölöd őket(na jó ezt biztos kicenzúráznák a nagy szólás szabadságba).


A túlélést minecraft szerűre képzelném egy ideig gyűjtögetsz majd elkell bújni banditák/katonák elől.És mit tudom én 10 "napot" kell így túl élni.


Ez akár lehetne az 1. amolyan tutorial szint vagy a játék közepén egy "flashback".


Ja és ne legyen kiegyensúlyozatlan a jó és rossz választás.Pl a Skyrimbe gonosz külik adják a legjobb fegyvereket.


Esetleg egy Co-op is mehetne bele úgy sokkal élvezetesebb minden egy csomó játék.

2012. jan. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Pont ilyenekre gondoltam. :-D Köszi az ötleteket. ha elé sztori kiegészítés jön, még az is leheteó megírom könyvbe. XD
2012. jan. 29. 08:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Ez egy az egyben Fallout, csak nem atombomba, hanem vírus, csak nem menedéklakók, hanem szuperemberek. Még a technológia is ugyan az, meg a kor is nagyjából.
2012. ápr. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!