Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » MASS EFFECT RAJONGÓK! A Mass...

MASS EFFECT RAJONGÓK! A Mass Effect 2 kiegészítőket hogyan kell HELYESEN telepíteni? Lent részletezem.

Figyelt kérdés
Szóval patchelni kell, crackkelni, meg miegymás...ezeket hogyan kell helyesen csinálni, mert sok mindent hallottam, de a tapasztalatokra vagyok kíváncsi
2012. jan. 29. 16:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Meg kell venni.
2012. jan. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az igazi mass effect rajongók mindent megvesznek. Én sem tudok segíteni, mert minden gyűjtői kiadás ott pihen a polcomon, és a dlc-ket is pénzért vettem, azokat meg csak le kellett tölteni és csá.
2012. jan. 29. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

oh..te kis önérzetes :) talán az én hibám, h megvetted drága pénzért, amit ingyen is le lehet tölteni? SZÉPEN, NORMÁLISAN megkérdeztem, h mit kell csinálni, nem arra volt szükségem, h valaki kioktasson...ha ezt szeretném, akk azt írnám ki, h "Szeretném, ha valaki kioktatna!Ki az, aki szívesen tenné.Várom a jelentkezőket?" ...vagy valami hasonló kaliberű kérdést tennék fel...de minek után, ennek hiányában is megtörtént, ezért csak annyit kérdezek tőled, h...Mit tettél te azért a pénzért, amin megvetted a dolgaidat?

és ha például valakinek már nem jut 5-10 ezer forintos játékra, mert mittomén pl külföldi, ahol a kalóz verziós orosz másolat is kb 1000 Ft?...és más a fizetés, más az értékrend, és egy játékért nem tud valaki kicsengetni 5-10 lepedőt?...és feltesz egy kérdést, amire válasz helyett csak egy okoskodó, önérzetes kis nemmtomki ír...nem panaszkodok, csak vázolom a helyzetet..mármint tök jó nekem itt, ahol vagyok, csak nem értem, h MIAFACÉ nem lehet a kérdésre válaszolni!

2012. jan. 30. 03:45
 4/8 A kérdező kommentje:
am még az sem világos, h mi köze a rajongóknak az eredeti verzióhoz...mert valaki nem szerethet valamit, ha az éppen kalóz? hány filmet\sorozatot is töltöttél le eddig? hmm? tetszett! pedig meg is vehetted volna! vagy te mindig márkás ruhát hordasz, sosem volt rajtad kínai póló? hmm? akkor meg ne verd a nyálad...ma rossz napom van és az ilyen okoskodó embereken vezetem le a dühöm, nem veled van a bajom, hanem az olyanokkal, mint te :D
2012. jan. 30. 03:47
 5/8 anonim ***** válasza:
Csak annyi, hogy aki igazán rajong egy játékért, az megtisztelhetné a készítőket azzal, hogy megveszi, ahelyett hogy lelopná a netről. Nekem speciel az összes játékom eredeti, úgyhogy ez a rizsa amit lenyomtál, nem jött be :)
2012. jan. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Oh, elnézést, nem akartam én a lelkedbe taposni, én aztán lesz@rom ki tölti le, és ki nem. Csupán annyit mondtam, hogy egy rajongó ezeket megveszi tisztelete jeléül. Nem kell bele többet gondolni, nem leszel jobb vagy rosszabb ember a szemembe. Ja, egyébként ezért a pénzért szimplán a munka+spórolás kombót vetettem be. Én sem vagyok csilliárdos, nem keresek az átlagbér felett, csak ami fontos, arra félreteszem a pénzt.
2012. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

*egyébként van nekem lelkem, nem biztos hogy segít, mert nem olvastam végig, de úgy tűnt találni fogsz pár neked való infót

[link]

2012. jan. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
már megoldottam, de azért kösz...a szándék a fontos
2012. jan. 30. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!