Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mondanátok számítógépes...

Mondanátok számítógépes játékokat, ami elindul ezen a laptopon? Config lent. Leginkább autós játékokat mondjatok.

Figyelt kérdés

Intel Core i3-2310M 2.1GHz

MEMÓRIA MÉRET: 4Gb

MEMÓRIA TÍPUS: DDR3

INTEGRÁLT VGA TÍPUS: nVidia GeForce GT 520


Igen ez egy laptop


2012. jan. 29. 19:05
 1/6 anonim válasza:
Szerintem a Grand Prix 3 elfutna rajta. Nem mai játék, de szórakoztató tud lenni. Esetleg rFactor, minimalon talán futna. Régebbiek közül még Need for Speed Hot pursuit (nem az új), vagy esetleg az Underground.
2012. jan. 29. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az előző válaszoló szerintem nem igazán volt tisztában ennek a laptopnak a teljesítményével, ugyanis ezen minden játék elindul, mert elég jó konfiguráció. Maximum a legfrissebb játékok részletességéből kell egy keveset visszavenni, de legrosszabb esetben is közepes grafikán még ezek is hasítani fognak.

Amúgy kérdésedre: Blur, Split Second, Flatout Ultimate Carnage, Burnout Paradise, Dirt 3

2012. jan. 30. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

első vagyok: én max felbontásban gondolkodtam. igazad van, mert nem rossz kis gép, de azért max felbontásban nem minden indulna el rajta, legalábbis szaggatna. ezért ajánlottam régebbi játékokat, amik ugyan régiek, de élvezhető autós játékok. persze ez stílus kérdése, hogy ki mit tart jó autós játéknak :)

egy rFactor 2-vel azért szerintem nem érdemes próbálkozni ezen a konfigon.

2012. jan. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vajon a GTA4 minimumon elindulna ? Fölöslegesen nem akarom letölteni.
2012. jan. 30. 22:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadik válaszoló:

a laptopjának a maximális felbontása 1366x768. Ez alapjában véve sem egy nagy felbontás. Futni fog a GTA IV.

2012. jan. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ajánlom a Need For speed undercovert sztem ezt maxon is kihajtja a géped és elég jól megcsinálták.
2012. márc. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!