Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Milyen játékot vegyek xbox...

Milyen játékot vegyek xbox 360-ra wwe 12, mortal kombat, tekken 6, battlefield 3, soul calibur 5, forza motorsport 4, f1 2011, la noire, fifa 12 tudom hogy nem lehetne össze hasonlítani de ezek közül melyiket éri meg a legjobban?

Figyelt kérdés
2012. jan. 29. 20:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Mortal kombat és Forza 4. De aki a katonai fps-eket szereti, azoknak nyilván a Battlefield 3, mert nagyon jó, csak én nem szeretem azt a műfajt.
2012. jan. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
még várok szívesen válaszokat
2012. jan. 29. 21:00
 3/5 anonim ***** válasza:

Szubjektív, hogy kinek mi tetszik.

Nekem pl. WWE és Fifa semmiképp sem kéne.

LA Noire nagyon le lett butítva, pedig az is jó lehetett volna.

Mortal Kombat joban tetszik, mint az új Tekken vagy Soul Calibour

BF3 jóra sikeredett.

Forza sorozat meg nem jön be, inkább GT párti vagyok.


Szóval ezek közül én BF3/MK-ra szavazok

2012. jan. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Forza 4 vagy Battlefield3 vagy Mortal Kombat. Szerintem ezek a legjobbak a felsoroltak közül. Már csak az a kérdés, hogy te melyik műfajt kedveled legjobban.
2012. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Lázár Péter ***** válasza:
mortal kombat. Ha fps-t akarsz akkor meg valamelyik call of duty szerintem mw2 vagy mw3.
2012. ápr. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!