Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Battlefield 3 akad a multiban,...

Holló István kérdése:

Battlefield 3 akad a multiban, de csak a multiban! Mi lehet a probléma? HELP!

Figyelt kérdés

Sziaszok az lenne a problem hogy Battlefield 3 multija néha elég durván beakad, az fps-em átlagba ien 30-35 de egyszer csak leesik 1-ekre, de mondom csak multiban, amúgy high beállításon játszok kipróbáltam low-on is és úgy is tré volt, sajnos a pingemről nem tudok írni mivel a játék nem mutatja (arra is jól jönne vmi megoldás...) de néha megszoktam kérdezni akkor ien 15-25 szokott lenni a válasz.

A gépem: Alaplap: ASUS P5KC

Proci: Intel Core 2 Duo E8400 3.00GHz

RAM: 2GB

Videokártya: Nvidia 9800GTX+ 1GB

Oprendszer: Win7 32bit

A netem: [link]


Segítség mert megőrjít hogy egy ien űber játékot nem tok rendesen nyomatni :S

A válaszokat előre is köszi! :)


2012. jan. 29. 23:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is ez volt a problémám, vettem bele még négy gigát (lett 8) és nem akadt. A BF3-nak kevés még a 4 GB memória is, legalábbis az én beállításaim mellett, de a 2GB mindenképp kevés. Vegyél bele szerintem négyet, de legalább kettőt, ja amúgy DDR2, vagy DDR3?
2012. jan. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

hát lehet igazad van :) am DDR3-as

ja és köszi a választ! :)

2012. jan. 30. 14:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!