Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Diablo vs torchlight?

Diablo vs torchlight?

Figyelt kérdés
szerintetek össze lehet egyáltalán hasonlítani a két játékot?:D
2012. jan. 31. 18:27
 1/7 Queasy ***** válasza:

Persze, egy kategória mindkettő.

Én Diablo-ra szavazok, bár kicsit tartok most a 3. résztől.

2012. jan. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
igen énis a diablora szavazok csak érdekelt hogy ki hogy vélekedig a torchlightrol mert szerintem annyira egy kis ratyi játék hogy nemis mérném a diablo sorozatokhoz.A harmadik része meg szerintem qrvajó lesz hamár 10 év kellet hozzá :DD
2012. jan. 31. 22:27
 3/7 Queasy ***** válasza:
Szerintem nem olyan vészes a Torch, csak nagyon vékonyka volt a karakterfejlődés és pályadizájn is egy nulla, kifejezetten zavart, hogy csak lefelé lehetett haladni mindenféle összeköttetés nélküli pályákon keresztül. Állítólag a Torch2 már jobb lesz... ha a Diablo 3-nál előbb megjelenik, akkor esetleg megnézem. :D
2012. jan. 31. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Krisztus Haver válasza:

A diabló a Hack & slash öregattya

és ajánlom a diabló 2-öt mert on-line multiban rohatúl élvezetes nekem kb két nyarat vett el az életemből

2012. febr. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

hát én nem hasonlítgatnám a két játékot mer 1:ugyanaz csinálja őket

2: a torchlight lényegében ugyanaz mint a diablo csak az olyanoknak lett kitalálva akiknek gyenge a gépük

2012. febr. 20. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1: A diablot a Blizz a torchot a Runic csinálja ha jól tudom.

2:Ez a gépigényes dolog, meg épp attól függ mikor jön ki a játék. Diablo 3 Bétához is kell már vas, várd ki a teljest.

2012. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
a diablo az ilyen felülről nézem a karakterem játékoknak az alapja hogy ha nem tudnád (nem sértésként csak hogy tudd ) DIABLO !!!!!!!!!!!!!!
2012. máj. 19. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!