Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims3. nem hivatalos módosító...

Pedobearrr kérdése:

Sims3. nem hivatalos módosító csomag?

Figyelt kérdés

Valaki segítség!

Eddig fentvolt a Sims3 az összes kiegészítőjével (kivéve városszépítő) Petsig bezárólag és tökéletesen működött. letöltöttem ezt , crackeltem és indítás után kiírt egy bizonyos hibát:



"nem hivatalos módosítócsomagot telepítettél, amely nem kompatibilis a The Sims 3 alapjáték jelenleg használt verziójával. Azt javasoljuk, hogy távolítsd el a módosításokat, vagy töltsd le a firssített változatukat - ellenkező esetben a játék lefagyhat, vagy a működésében súlyos hibák állhatnak be.

ezután felajánl 2 opciót. kilépek vagy folytatom.. ha folytatom be is következik a hiba és a város betöltésénél egyszerű hibaüzenettel ( hibát észlelt ezért leállt) kilép..

elkeseredettségembe újratettem (letöltéssel együtt.) ellenőriztem az összes csomagot és mostmár a Pets telepítése után írja ki ezt a hibát.. próbáltam frissíteni. máshonnan cracket szerezni de nem változik.. akinek bármilyen ötlete van (máshol is néztem de nem vált be ) ossza meg velem . köszi aválaszokat előre


2012. febr. 1. 20:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nálam is fennáll ez a dolog, amikor egyedi tartalmat rakok be a játékba(csak a package fájloknál csinállja) ugyan ezt írja ki. Sima sims3pack-nál nem. Ha package fájlt raktál be a ProgramFiles/EA/TheSims3/Mods/Packages mappába, akkor töröld ki az egész Mods mappát, +elvileg van egy resource.cfg file a TheSims3 mappában, azt szedd ki mindenképp, mert nekem emiatt nem indult nagyrészt. :S Ha valaki esetleg tudja hogy a package fileokat hogy lehet rendesen felrakni, az jelezze! (tudom hogy helper monkey és stb..de nem működik)
2012. febr. 4. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a mods mappa helyett GameData van. Akkor most azt helyezem el? mert nekem abba van benne a Packages???!!!
2012. júl. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Kedves kérdező! Nállam is fennált ez a progléma. Ilyenkor az a megoldás hogy újra kell telepíteni az egész simset.
2012. nov. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Jack_Fernandez ***** válasza:
Csáó nekem is ez volt a gond és javaslom hogy patcheld fel a játékot a mostani legújabbra.
2013. júl. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

s-club letöltések a hiba oka.


Nekem a slider mod okozott problémát. Törlésével, minden rendben ment :))

2013. aug. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!