Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nintendo DSI-t hogy kell...

Humpok Mária kérdése:

Nintendo DSI-t hogy kell használni?

Figyelt kérdés
Sziasztok a segítségeteket szeretném kérni. Nyertem nemrég egy Nintendo DSI készüléket csak nem tudom igazából,hogy is kell használni és mire szolgál. Nincs benne magyar nyelvű menü csak használati útmutató. Az alap dolgokat már beállítottam rajta csak az internetet szeretném rátenni meg persze játékokat letölteni rá meg amit még lehet. Ezt a készüléket mégis hogy kell használni? Ha netán valakinek van ilyen vagy esetleg jártas a dologban az segítsen nekem nagyon szépen köszönöm.
2012. febr. 3. 10:16
 1/6 A kérdező kommentje:
Mi van senki nem tud válaszolni nekem?????????
2012. febr. 4. 12:51
 2/6 anonim ***** válasza:

internet:settings-internet-searching access point-(rácsatlakozol a wifi-dre ha van)


ha rákapcsolódtál menj rá a dsi shopra és letöltöd a dsi browsert.


játékok:ajánlom hogy vegyél egy r4i flash kártyát!(olyat ami kompatibilis a dsi-n lévő firmwarerrel.)rengeteg játékot tudsz rá letölteni.


melyik firmware van a dsi-den?(beállítások-felső képernyő jobb alsó sarok és ott lesz a verzió.)


írd le nekem és így megtudom neked mondani hogy milyen flash kártyát vegyél a dsi-dhez.


www.nintendodsline.co.cc

2012. febr. 6. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Hát én sajnos nem igazán értek ehhez a géphez mert nincs benne magyar nyelvű menü én meg nem tudok se angolul sem németül. Nekem még soha nem volt ilyen gépem
2012. febr. 7. 11:34
 4/6 A kérdező kommentje:
Az internetre wi-fin keresztül szeretnénk kapcsolódni mert van hozzá wi-fi router csak nem tudom,hogy lehet kapcsolódni rá a használati útmutatóban oda van írva,hogy le kell tölteni a számítógépre valamilyen wi-fi usb regisztrációs eszközt ezt honnan lehet letölteni?
2012. febr. 8. 10:38
 5/6 anonim ***** válasza:
internet-connection setting-1 none-seahrching-
2012. febr. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De akkor sem sikerül beállítani mert amikor rákattintok egy számot írt ki amit hamar elvisz és nem tudom feljegyezni és azt sem,hogy hova kell írni. a szám 73512
2012. febr. 9. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!