Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Battlefield Bad...

Letöltöttem a Battlefield Bad Company 2-t és nem menti el a játék állást. Miért van ez?

Figyelt kérdés
2012. febr. 3. 12:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Választhatsz:

Vedd meg, vagy ne sírj, vagy oldd meg magad.

2012. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kössz de engem csak a Kampány érdekel mert a BF3-multival játszom ezt csak ki akarom próbálni!
2012. febr. 3. 12:40
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem kérdezte senki, hogy mi érdekel belőle.

3000 ft alatt meg lehet már venni, megveszed, végigjátszod a kampányt, ha meguntad eladod, problem solved.

2012. febr. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Jah TESCO-ban 5000ft, cdgalaxison 4000ft-felett. És mégegyszer "Letöltöttem a Battlefield Bad Company 2-t és nem menti el a játék állást. Miért van ez?" ez a kérdésem nem az, hogy mennyibe kerül!
2012. febr. 3. 13:46
 5/8 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt és nem tudtam orvosolni kénytelen voltam egyben kijátszani xD

de ha lerakod tálcára és alvó üzembe állítod a gépet folytathatod ahol tartasz éppen.. :D

2012. febr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
csinálj egy nem ékezetes profilt a gépre és abba vidd ugy jólesz ha nem>>>>patch!
2012. márc. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ridzi válasza:
PERSZE MINDIG EZ A DUMA "VEDD MEG""NE VEDD MEG NE DOBJ KI PÉNZT MERT ÁTVERNEK...ÉN 3X MEGVETTEM ITT VAN A POLCON PORFOGÓNAK MERT ROSZZ AZ ORIGINES AKTIVÁLÓ KULCS...ODADOM SZÍVESEN KELL VALAKINEK....SEGGTÖRLÉSRE MÉG JÓ....LE KELL TÖLTENI JÓ A TÖRT VERZIÓ IS ÉN IS AZZAL TOLOM...NE HALGASSATOK AZ ILYEN FLEGMA OKOSKODÓKRA AKIK ÉRTELMES VÁLASZ HELYETT LENÉZŐ FLEGMA BESZOLÁSOKAT ADNAK...VEDD MEG..JA VEDD MEG 10X TALÁN LESZ AZ EGYIKBE JÓ TERMÉKULCS....JÓ PÉNZSZÓRÁST....
2015. okt. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Szakál H. Róbert válasza:

Nem kell semmit megvenni, vegye meg az aki kétbalkezes és nem tudja ingyen letölteni és használni... Egyáltalán nem értem ezeket a "vedd meg" hisztériás embereket...

The Pirate Bay, beírod: Battlefield: Bad Company 2 (logikus) és mikor kijönnek a találatok akkor nem a RELOAD verziót töltöd le, hanem a "Battlefield: Bad Company 2 iSO Man" -t. Ez elmenti a pályákat... Csak egy kis utánajárás, és ugye, hogy működik... remélem még nem dobtad ki a pénzt hiába...

2017. márc. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!