Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Nem merek játszani a FEAR-al...

LowPisti kérdése:

Nem merek játszani a FEAR-al mert hát ahogy láttam vidikbe elég ijesztő. Mitcsináljak hogy leküzdjem a félelmem?

Figyelt kérdés

A Left 4 Dead az nem ijesztő. Van még az amnesia arról láttam pár vidit és hát vidin is ijesztő volt.


12/F


2012. febr. 4. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
nem olyan ijesztő,azt javaslom,hogy napközben játsszál vele kis adagokban,napi 1-1,5 óra és akkor nem lehet semmi gond
2012. febr. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát jó megpróbálom.
2012. febr. 4. 11:05
 3/9 anonim válasza:
Talán nem véletlen a 18+ karika a játék dobozán.
2012. febr. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de unatkozok és nincs semmi jó játék amivel játszhatnák.. Devil may cry 3-hoz kerestem hasonló játékokat de nem találtam. DMC 3 is +18-as de az nem olyan hogy sötétből előugrálos. Csak simán véres
2012. febr. 4. 11:11
 5/9 anonim válasza:

Pedig ez egy kiba*****ul jó játék :D én is ugrottam párszor de amúgy nem olyan parás :D Sőt én a végére már úgy játszottam ha elém ugrott valami akkor a reakcióm: húzzál már arrébb :D


14/F

2012. febr. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 erick válasza:
sztem ha te egy játéktól félsz akkor szarjál be !!!
2012. ápr. 30. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem túl ijesztő mikor játszol vele, nem lehet abbahagyni. De majd játék után! Akkor, mikor este felébredsz és az jut rögtön eszedbe a sötétben, nem véletlen FEAR (félelem) a játék neve és nem Scary (ijedés).
2012. máj. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
ÉN AKKOR FELIDEGESEDTEM ÉS IRTOTTAM AKIT CSAK LEHETETT MÉG ŐT IS HA ILYESZGETETT.
2012. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Játszál a Serious Sam sorozattal az nem ijesztő viszont szörnyes, sőt néha vicces is :D
2013. ápr. 30. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!