Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mi lehet a gond batman arkham...

Mi lehet a gond batman arkham city? (fontos)

Figyelt kérdés

ezt töltöttem le:



az eleje fele van egy ojan rész hogy a macskanővel kell poison ivihez betörni és utánna leverni az embereket utánna jön egy videó amikor beszélnek.


ezután jön egy másik mikor joker beszél batmannel és utánna kilöki a tölószékel az ablakon és utánna jön felém egy írás hogy press right click to game working meg ijenek.és utánna sötét képernyő? nem tudom mi lehet a baj de néztem videókat és abban ment tovább a játék a felirat nélkül.


a válaszokat előre is köszi.



2012. febr. 4. 14:30
 1/8 A kérdező kommentje:
bocs kifelejtettem ezt töltöttem le:filmekaneten.blogspot.com
2012. febr. 4. 14:31
 2/8 A kérdező kommentje:
bocs XD megint rossz na ez már jó: *****

* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. febr. 4. 14:32
 3/8 anonim ***** válasza:

when the game freezes after catwoman vs ivy bit, go to bmgame/moviestereo and delete 2_03_PT2.usm

make sure to restore this file after u have gotten past the freeze so it doesn't cause any problems in the future.

ezt irja egyik kommentben a torrentnel

2012. febr. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszi majd megpróbálom
2012. febr. 6. 13:31
 5/8 A kérdező kommentje:
lefordítottam de mikor kitörlöm a fájlt elhagyom azt a rész mondjuk egy másik mentési pontig utána kilépek és vissza másolom a fájlt? és ennyi? vagy mikor telepítem egyből töröljem ki utána vagy ha majd oda értem?
2012. febr. 6. 13:42
 6/8 A kérdező kommentje:
mindegy már megcsináltam de köszi.
2012. febr. 6. 15:54
 7/8 patya09 válasza:
Mikor kell törölni?
2012. febr. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
mikor oda érsz akkor kilépsz kitörlöd mikor dovábjutottál vársz egy checkpointot kilépsz viszteszed és belész.előbb le mented azt a fájlt és törlöd.
2012. febr. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!