Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox 360-ra GTA IV-n pendriven...

Xbox 360-ra GTA IV-n pendriven hogy, hognnan lehet módokat rakni? Legjobb lenne a link a honnan-ra.

Figyelt kérdés
Sürgös!!
2012. febr. 4. 18:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy.

Modolni PC-n lehet csak.

2012. febr. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem youtube-n nézz videókat róla. Írd be azt mondjuk hogy How to mode Gta IV xbox 360.
2012. febr. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

2. válaszoló: köszönöm de ezt már megetetettem de nem jutottam sokat :/

1.válaszoló: De, lehet modolni xbox360-ra csak nehéz és kell hozzá internet hozzáférés...amihez kell venni wifi-t ami nem olcsó mulatság. Sajnos. És így már érthető, hogy miért akarom pendrive-n az egészet megoldani.


Várom a további válaszokat és köszönöm az eddigieket!

2012. febr. 9. 15:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Miért kéne modoláshoz internet, miért kéne internet eléréshez wifi, miért lenne a wifi nem olcsó mulatság?

Szerintem te nagyon nagy fogalmi zavarban vagy.

2012. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ehh...Ezt most komolyan ki kellet irní? Hol a bocsássatok meg a szóért fa**omba van köze ez az én kérdésemhez? Ezekkel az ide nem kapcsolódó válaszokkal menjél a pcsába...;D :/ kissé szánalmas vagy.... :SS
2012. febr. 10. 16:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Te gyökér, azt se tudod mit akarsz csinálni, aztán még te hőbörögsz? :D

Nem lehet modolni boxon, fogadd el, ha megszakadsz sem.

2012. febr. 10. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

lehet módolni a GTA 4-et csak necces pendrive-ról csak a singleplayert tudod modolni ehez nem is kell flash!

Ha multiban akkor innen kiírod ezt az ISOT: http://www.youtube.com/watch?v=wKtTl9v5N2s lejjeb download link


Ehez kell flash és ezt így írod ki: [link]

IMGBURN-el írd ki sokkal jobb!!

2013. ápr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Foxancs válasza:

Jobb lett volna hogy aki nem tudja pontosra hogy boxon lehet modolni nem írt volna hülyesíget (xbox-on lehet modolni!) A legegyszerűbbet Horizont al tudod megcsinálni.

1.Töltsd le a horizontot [link]

2.Xboxon menj be a memóriába és dugd be az xboxba az usbt

3.menj rá egy mentésre a GTA4 mappájába és vidd át USB re(Move)

4.Rakd be az USBt a számítógépbe és nyisd meg a horizont

5.oldalt ki adott egy kis lapot,menj rá a games ra utána GTA IV , és nyisd meg a fekete ikont.

6.Ott tudod be állítani mennyi pénzed életed lőszered fegyvered stb legyen.

Más modokat mint pl.: a zombie mod vagy valami multiplayer mod nehezebb megcsinálni...

Remélem segítettem :)

2013. máj. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!