Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért nem visz be a Left 4...

Miért nem visz be a Left 4 Dead szerver?

Figyelt kérdés
Üdv!Hamachival szeretnék játszani,mindent meg csinálok el is indul csak amikor tölteni kéne akkor kidob és az írja hogy "LAN játékhoz csak helyi kliens csatlakozhat (C osztályú cím)"Nem eredeti a game.
2012. febr. 4. 20:21
 1/2 anonim válasza:

Üdv! Na a probléma a következő.

A cég aki a játékot készítette volt olyan jó fej és olyan cuccost pakoltak a lan-ba ami ellenőrzi az IP címeket.

Ugyebár rendes LAN esetén az IP címek első 2 tizedese megegyezik pl: 5.123.213.234 5.123.543.566 ebben az esetben működne a dolog de a hamachis IP-k általában eltérnek.

A teendő hogy menjen az hogy be kell állítani egy áll IP címet. Írd le hogy hányas verziójú a hachid és akkor mondom majd tovább.

2012. jún. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hamachi-val nekem sem indult egyébként az áll IP beállítása után sem. Elkezdett tölteni aztán kidobott a menübe minden féle hibaüzenet nélkül.

3 napom ment rá.

Olvastam egy Garena nevű szoftverről amiről többen is állították hogy ennek segítségével tolták ki a játékot LAN COOP-ban.

És valóban működik.

[link] innen le tudod szedni és fel is tudsz regisztrálni. Ingyenes.

És ha esetleg segítség kell a kezeléséhez én szívesen segítek. nemessoma@feemail.hu itt el tudsz érni.

A legegyszerűbb ha elküldöd a garenás neved és felveszlek barát listára.

2012. jún. 21. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!