Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Adjatok tanácsot, hogyan...

Adjatok tanácsot, hogyan nyerjek csak egy kicsit is a tippmix-en? Már egy hete játszom és még semmi. Három rohadt meccset nem tudok eltalálni.

Figyelt kérdés

2012. febr. 6. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
A legalacsonyabb szorzósokat kell megrakni, de így nem fogsz sokat nyerni. Az ismerőseim 10-15 meccset szoktak megrakni. Egyszer egy meccs híján 100000 forintot nyert az egyik.
2012. febr. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Próbáltam már így is, de úgy jártam, mint az ismerősöd. Két-három meccsel is próbálkoztam, magasabb szorzóval, de abból is egy elmegy általában. Mindig vannak meglepetések. De azért köszi!
2012. febr. 8. 11:22
 3/8 anonim ***** válasza:

kis szorzós hülyeség, nekem mindig a legkisebb szorzóson megy el.

így mostanában cask 1,8-tól felfele rakok, eddig bejöttek többnyire:)

2012. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Mostanában már én is bátrabb vagyok, kicsit magasabb szorzókra teszek, azóta már nyertem 2-3-4 ezer forintokat. Hát igen, ebbe is bele kell tanulni és a tanulópénzt meg kell fizetni. Meg aztán találtan a neten olyan oldalakat, amelyek segítenek a tippelésben.
2012. márc. 1. 19:50
 5/8 anonim ***** válasza:
baráto le kell keseritselek én már 10 éve nem nyertem mert bunda szar az egész
2012. ápr. 24. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ismerni kell a csapatokat, vagy esetleg ha tenisz akkor a játékosokat.... de nem tudni, mert a legtöbb sportágban semmi sem biztos.
2012. jún. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Tippmixen nem fogsz soha nyerni,menj online irodákhoz.

Nagyobb kínálat,nagyobb nyerési esély.

A végkimenetelre való fogadást el kell felejteni.

2012. jún. 2. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ígyvan, (utcsó előtti előtti vagyok) esetleg próbáld a "félidei eredmény" vagy esteleg " a meccsen több mint 2 gól lesz" ilyesmiket.
2012. jún. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!