Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » DOOM 3 cd kulcs problémák a...

DOOM 3 cd kulcs problémák a játékban, valaki segítene?

Figyelt kérdés
Elvtársaim! Nemrég toltamki a sima DOOMot és játszanék a ROE vel de kéri a cd kulcsot. Nos én az alap játék cd kulcsával telepítettem a ROE-t és aktiváltam azzal a bizonyos kódal amit kapok a játék mellé (nem cd kulcs). De amikor be írom a cd kulcsot (nem eredeti) akkor az alábbit írja ki: CD kulcs érvénytelen #STR_071 95 A megadott CD kulcs eltűnt vagy nem teljes a kulcsot a tokban találhatod. PLZ VALAKI SEGITENE?
2012. febr. 6. 21:10
 1/3 A kérdező kommentje:
Úgy értem,hogy azzal az aktiválókóddal az alapjátékot aktiváltam. és kér valami hasonlót a ROE ra de nem engedi.
2012. febr. 6. 21:20
 2/3 anonim válasza:
Én is épp most kínlódok a doom 3 játszásával..krekkeltem meg minden, Daemontoolssal meg nem tudom megnyitni a fájlt... már mióta görcsölök ezen..
2012. febr. 6. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Vegyétek meg és nem lesz gondotok
2021. máj. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!