Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Call. of. Juarez. The. Cartel...

Call. of. Juarez. The. Cartel c. jatekot pc re ami mukodik tudtok linkelni?

Figyelt kérdés

osszes eddigiben azt olvasom h nem menti el a jatek,..nem megy stb


ezert olyat keresek amit probaltal es ment mindenk ok-l


2012. febr. 7. 09:36
 1/2 LORDRAPTOR válasza:
szerintem csak az a baj hogy nem elég nagy rajta a lemezterület és nem fér el a mentésed...
2012. febr. 7. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is nemrég belebotlottam ebbe a finomságba, és a z a baj, hogy DRM-es(Digital Rights Management, magyarul: digitális jogkezelő eljárás), tehát ehhez a játékhoz, szükség van állandó netkapcsolatra, vagyis folyamatosan az ubisoft serveréhe kell kapcsolódni... az assassins creed 2-t, asszem skirow megoldotta úgy, hogy egy server emulatort hozott létre, ami pótolta az ubisoft serverét... eddig sajnos nem tudok arról, hogy valaki nem eredeti játékkal játszott volna, de nem is tanácsolom, hogy megvásárold, mivel nem értékelték valami fényesen... szerintem várj, amíg valaki egy rendes server emulatort készít, mentésekkel...
2012. febr. 27. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!