Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Miért történhet ez a God of...

Miért történhet ez a God of War-ban?

Figyelt kérdés
PS2-n van meg az első rész, és még csupán ott járok, hogy a hajón vagyok annál a résznél, amikor szexelni kell. Az prímán megvan, utána mennék tovább, de az ott elérhető mentésnél leakad, tölt de azon kívül, hogy villog a GoW logó, nem történik semmi. Ezen felül, ha megpróbálnék tovább menni mentés nélkül, és felmennék a létrán, mikor betölt megint a létrán vagyok és visszatesz oda, pedig videóban néztem, hogy fel kéne mennie a hajó felszínére. Valami ötlet, hogy mi lehet a gond.?
2012. febr. 7. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:

Nézd meg a lemezt. Sérült? Vannak rajta nagyobb karcolások?

Eredeti a játék, vagy letöltött? Letöltöttnél előfordulnak ilyenek, vedd meg, vagy tölts le másikat.

2012. febr. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
ha letöltött akk szarul írtad ki(persze ha kiírtad) v bug-os
2012. febr. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Eredeti, platinum. Van benne egy két kisebb, meg egy picit vaskosabb karcolás. Lehet az okozhatja? Mert elvinném akkor 'karctalanítani' csak ahol ezt végezték volna, pár napja bezárt, és nem tudom milyen üzletekben van efféle szolálgtatás
2012. febr. 7. 21:27
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem a karcolás miatt van akkor. Nekem egy Black nevezetű játékommal volt ilyesmi PS2-n. A Loading feliratnál tízből kilencszer leakadt.Addig kellett ki-be rakosgatni a CD-t, amíg be nem olvasta. De az is működött, csak néha. :D (Mellesleg az tele volt karcolásokkal)


Én a helyedben ezeket próbálnám meg:


-Az ott elérhető mentésre rányomnék, és úgy hagynám pár percig a gépet, hadd dolgozzon. A Blacknél is volt, hogy 10 perc kínlódás után jött be csak a főmenü.


-Felmennék a létrán, és ismételgetném amíg fel nem rak a hajóra. Ha szerencséd van, akkor az egyik próbálkozásnál csak betölti a fenti részt. Nem sok esélye van, de pár próbálkozást azért megér.


-Újrakezdeném a játékot. Lehet csak egy szimpla bug, amit a restart megold. Az a hajós rész még úgy is az elején van nagyon.


Végső esetben akkor el kell vinni a CD-t karctalanítani.


Amúgy a gép milyen hangot ad ki, mikor rámész a mentésre, vagy a létrán felmenés után tölt? Mert ha hallasz ilyen nyöszörgő hangot, akkor a karcolás miatt van az egész.

2012. febr. 8. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egy nagyon minimális nyöszörgést ha hallottam. Sajnos a hallásom nem a legjobb. De köszönöm szépen a válaszodat, már csak az érdekelne, hogy milyen helyeken nyújtanak karc mentesítő szolgáltatást?
2012. febr. 8. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!