Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftba hogy tudok mod-oka...

Minecraftba hogy tudok mod-okat rakni? Mármint ha adnátok linket hogy honnan tudok letölteni modokat. Megköszönném

Figyelt kérdés
szeretnék modokat berakni.. olyanra gondolok hogy ahogy megnyitom a leltárat ott jobboldalt vannak ilyen cuccok és kitudom onnan venni... igazából ez érdekelne!! előre is köszönöm!!!!!
2012. febr. 8. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Too Many Items

[link]

2012. febr. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1.Töltsd le a Too Many Items modot : [link]

Ha neked 1.1 van akkor 1.1 Too Many Item modot kell ha 1.8 akkor az 1.8

2.Nyisd meg a Too Many Items Modot a WinRARban!

3.Írd be a Start menübe: %AppData%

5.Kattints a Roaming-re

6.válazd ki a .minecraft fájl-t

7.Menj a bin nevű mappába

8.Lesz egy olyan fájl hogy minecraft

9.Egy bal klikk utánna egy jobb és válzd ki : Társítás majd WinRAR megint

10.a Too Many Items Modból (Ami a WinRARban van megnyitva) az összeset Class Fájl-t jelöld ki majd a minecraft mappába húzd át az egészet!

11.Ha lesz egy olyan mappád hogy : META-IMF. akkor az töröld.

12.Zárd be a mappákat és játszál vele majd lesz egy olyan dolog oldalt hogy Save 1 Save 2 stb. egy vészmentést csinálj az 1-be!

13.Lépj ki aztán újra be és ha nincs benne a Mod akkor még egyszer próbáld meg!

De ha az útasításokat követni akarod szóban akkor itt egy link : http://www.youtube.com/watch?v=SUQeqXV-dNE

2012. febr. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
na itt a bibi. amikor belépek multiba és használni szeretném kiírja hogy nincs hozzá jogom.. de maga a mod bentvan!! de multiba hogy tudnám használni? nagyon érdekelne... köszi előre is
2012. febr. 10. 18:38
 4/6 Dávid20002062 válasza:
a szerókon a TooManyItems et úgy lehet használni hogy op od van rviden legyél admin én is úgy használom a sajátomon
2012. febr. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
de valahogy belehet tenni úgy is hogy csak sima játékos vagoyk közbe... nem?
2012. febr. 11. 09:25
 6/6 Dávid20002062 válasza:

Az egyik szerómon én nem voltam admin mert csak survivaloztunk egy haverokkal és a TooManyItems akkor is ben volt de használni nem tudtam


ha nem vagy op akkor nem tudod használni de bent van.

2012. febr. 24. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!