Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Feltelepítettem a gépre és...

Feltelepítettem a gépre és amikor rálépek az ikonra azt írja ki, hogy: 'Please insert the correct CD-ROM, select OK and restart application. ' Most akkor melyik CD-t kell berakjam? A The Sims-et, a The Sims Superstar CD1-et, vagy a CD2-t?

Figyelt kérdés
2012. febr. 10. 10:40
 1/5 A kérdező kommentje:

Oh, a Sims Superstart telepítettem fel a gépre, ez kimardt, hupsz :P

Segítsetek kééérlek!! :((

2012. febr. 10. 10:41
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha ez egy letöltött játék akkor egyiket sem, mert egyik sem lesz a correct/helyes lemez. Ilyenkor crackelni kell a játékot, mert addig nem indul el.


crackelés:

A telepítőlemezen lévő crack nevű vagy releaser nevével jelzett mappában lévő állományt vagy állományokat át kell másolni a telepítési mappába. A legtöbbször a gyökerébe, de ha egy almappába is kell, onnan tudod hogy jó helyen van, hogy az azonos név és kiterjesztés miatt a rendszer rákérdez a felülírásra, és ott igen-t kell nyomni, engedélyezni.


Ha pedig eredeti a játék, kb. 1 perc alatt meg lehett volna próbálni a három lehetőséget kérdés nélkül is.

2012. febr. 10. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem eredeti. Köszönöööm! :) Már működik is!! :X 

Köszönöm, köszönöm.!! :))

2012. febr. 10. 11:13
 4/5 A kérdező kommentje:

Na most meg olyan gondom van, hogy a játék közben minden meg többszörösödik és ott marad a képernyőn! WTF?? :O :((

Lécci segítsetek nagyon fontos lenne!! :(

2012. febr. 10. 11:44
 5/5 anonim ***** válasza:

Erre már sajnos nem tudok mit mondani. Próbáld a videokártya drivert frissíteni, vagy a játékhoz mellékelt directx, visual C++ telepítőket felrakni.


Ha így sem jó, esetleg a gépigény nem elég, ritkán előfordulhat hogy a játék hibás, és újat kell leszedni.

2012. febr. 10. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!