Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hogykell feltelepíteni az...

Hogykell feltelepíteni az összes kiegészítőt a sims3 ra?

Figyelt kérdés
felraktam az alapot utánna megjelenési sorrendben a kiegészítőket a végén az utoljára telepített kieget crackeltem de mikor elindítom a főmenüben kiír vmi nem vagy jogosult a sims 3ra vagy vmi ilyent mit csinálok rosszul?

2012. febr. 10. 17:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Na jó. Belefáradtam abba, hogy majdnem mindenki csak lopni tud.

Ezért megmondom mit csinálj: az alapjáték mappájába rakd be az uccsó kieg crackjét.

2012. febr. 10. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
KAjak? avgycsak ge cózol? mert a hangsúlyodból aztolvasomki
2012. febr. 11. 01:10
 3/13 anonim ***** válasza:

Én a tiedből azt olvasom ki, hogy nem tudsz írni

Elmondom magyarul amit írtam: UNOM MÁR, HOGY SOKAN CSAK LELOPJÁK A NETRŐL VALAKIKNEK A KEMÉNY MUNKÁJÁT, ÉS MÉG HANGOZTATJÁK IS

Mert te ezt teszed. Én millió ilyen kérdésnél osztom ki a kérdezőt, hiszen mi mást tehetnék? Amúgy meg leírtam mit csinálj, legyél boldog vele

2012. febr. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
pkés és mivan azzal akinek az anyagi helyzete nemengedi meg hogy mevásárolgassa a játékokat mert azzza l teis tisztábal ehetnél hogy nemmindenki dúsgazdak és nekem jelenesetben jobban megéri ha letöltöm a játékokat mégha szidtok meg ócsároltok is érte de akkor szerinted én mittehetnék? vegyemmeg? anélkülis hogy költögetnék ilyesmikre nehezen megy mert mamámról és tatámról kell gondoskodnom és eztis a fizetésemből teszem.
2012. febr. 11. 08:54
 5/13 A kérdező kommentje:
hogynéznemár ki hogy mamám és tatám ápolása helyett játékokra költöm a kicsikis pénzem és garantálom hogy nemén vagyok az 1etlen akinek hasonló élete van é
2012. febr. 11. 08:57
 6/13 A kérdező kommentje:
Amúgy 1000 hála a segítségedér
2012. febr. 11. 09:50
 7/13 anonim ***** válasza:

De viszont vannak olyanok, akik dúsgazdagok, és mégis letöltik

De oda kellett volna írnod, hogy miért nem tudod megvenni, mert így senki nem írná azt, hogy vedd meg

2012. febr. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
ilyen információket semmi éértelme megosztani a többiekkel mert 1 nema kérdéshez tartozik 2 meg magánügy am ha vki dúsgazdag miértelme letöltenie a dolgokat? meg aztis figyelembe lkellene venni hogy nyilván azért teszik fel netrea játékoka thogy letölcsék mi nemtehetünk róla hogy ők feltették és ingyenes vagy igen? azzal vétkezünk hogy letöltlyük azt amit más feltesz nekünk ingyen hogy letöltsük?
2012. febr. 11. 23:35
 9/13 anonim ***** válasza:

Igazából nem is az a legnagyobb baj, hogy valaki letölti, hanem az, hogy valaki felrakja

És az nem a letöltő bűne, tehát őket kéne megbüntetni, mert egy tört játékot felraknak a netre, az elég nagy gáz a kiadónak

2012. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 nono1991 válasza:
ez az oldal arról szól hogy valaki kérdez valamit leírjuk a megoldást ócsárolás nélkül, úgyhogy kérlek a válaszra válaszoljunk.
2012. márc. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!