Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Hol ronthattam el, vagy mi...

Hol ronthattam el, vagy mi lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Meg szeretném kérdezni, hogy hol ronthattam el - too many items - telepítést?! Rendesen letöltöttem, ahogy mutatták vidiben:

Start->Futtatás->%AppData%->.minecraft->bin-> majd itt a minecraft.jar fájlra jobb klikk, társítás winrar. majd a letöltött fájlt megnyitottam, Ctrl+A-val kijelöltem az összes fájlt, és átraktam a minecraft.jar fájlba, amit winrarral nyitottam meg. Ezután kitöröltem a META-INF mappát. És ez után írta le a telepítési 'útmutatóba', hogy zárjak be minden fájlt, és nyissam meg a Minecraftot, majd csináljak új világot.



Tegnap letöltöttem a dolgokat hozzá, fel is raktam, működött. De egyik pillanatról a másikra mondhatni "eltűnt" a játékból ez a mod..


Tehát ez lenne a kérdésem, hogy hogyan csinálhatnám meg újra, mert vagy a hiba után 100x próbáltam újra, de nem jött össze!


2012. febr. 11. 18:27
 1/1 anonim válasza:
Lehet nem a megfelelő verziót töltöted le mert pl. ha a minecraftod 1.0 ás akkor olyan toomany items is kell neki.
2012. nov. 4. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!