Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Race driver Grid. Eddig...

-PerFecT- kérdése:

Race driver Grid. Eddig működött és mostanába nem lehet elindítani. Bejön a logó és kidob kb 10 mp el utánna kidob; számtalanszor újratelepítettem és 1X indult el. Próbáltam a tul. Beállítani a windows 98 as indítást de semmi Mi a hiba?

Figyelt kérdés
2012. febr. 11. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:
milyen op. rendszer van a gépen? nekem mióta win7 van rajt azóta nemjó (és a többi codemasters játék se)!
2012. febr. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Win XP szervízpack 3
2012. febr. 12. 13:38
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor telepísd újra a géped!
2012. febr. 12. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Most volt újralőve :D De most meg valahogy megjavult mert elindul. Nem értem mitől függ De legalább tudok játszani :)
2012. febr. 12. 14:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Win telepítés ota nem megy, vagy még azután is ment?

Ha utánna is ment, akkor probáld meg hátha müködik, töröld ki a hardwaresettings-et, ott van ahol a mentett profilok is, sok embernek segített már ezen. (ha ez a baj, emiatt nem ér semmit az ujratelepítése, mivel ezek nem törlödnek le)

Ha win telepítés ota nem megy, akkor is meg lehet probálni, de akkor nagyobb valoszinüséggel más a baj.

2012. febr. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!