Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tudtok suliban óra alatt...

Tudtok suliban óra alatt játszható játékokat?

Figyelt kérdés
2012. febr. 12. 14:29
 1/6 anonim ***** válasza:
A telefonoddal tudsz játszani órán vagy facebookozz ha olyan az óra ami neked nem felvételi vagy nincs rá szükséged.
2012. febr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
figyeld a tanárt
2012. febr. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Előző: Nem azt kérdezte, hogy figyeljen-e a tanárra vagy sem, hanem hogy mivel tud játszani. Szövegértésből egyes, huzzál vissza kilencedikbe. Ha telefonra kell játék, akkor arra ott van google kereső. Ha egyéb, akkor rajzolgatás a legjobb, alvás esetleg, ha lightos a tanár.
2012. febr. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Azért ilyen ostobák a mai fiatalok, mert órán csak facebookoznak meg játszanak a telefonnal. És engem ne minősíts szövegértésből, főleg úgy ne küldjél kilencedikbe vissza, hogy azt sem tudod, mennyi idős vagyok! De gondolom te még bőven a középiskolát járod.
2012. febr. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Utolsó kérlek gondolkodj egy kicsit.Miért játszanak a fiatalok órán a telefonnal meg a facebookkal?Mert nem az érdeklődési körüknek megfelelő az óra.Aki vegyész lesz annak csak csökkentett órában kellene tanulnia a történelmet irodalmat meg az olyanokat melyek nem kapcsolódnak a vegyész szakmához?Egy történész mikor fog exponenciális függvényekkel foglalkozni a munkája során?Egy programozó mikor fog novellát elemezni?


Én sem támogatom hogy facebookkal ütik el az óra idejét de az okot is meg kell vizsgál és nem egyből rámondani hogy az fiatalok hülyék mind.

2012. febr. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
0%

Érdekel a halált, hogy hány éves vagy te, lehetsz akár 30 is, akkor is, már csak az írásodból is látszik, hogy sehol nem vagy olyan rohadt inteligens, mint azt gondolod. Beza, középiskolás vagyok, mégis több eszem van, mint neked valaha.:D Úgy minősítelek ahhogy akarlak drága:P Bőven rádférne az a kilencedikes szövegértési óra

Mellesleg nem az iskolában figyeléstől függően lesz eszes, vagy ostoba a gyerek. A médiától hallottaktól és az olyanoktól, akik ennyi sz*rt hordanak össze, mint te.

2012. febr. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!