Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » The Sims 2 directx 9 kompatibi...

The Sims 2 directx 9 kompatibilis kártyát nem talál. Megoldás?

Figyelt kérdés

Nos, bővebben a gond: tegnap előtt feltettem húgomnak a jól bevált Sims 2-t, hogy ne engem zargasson míg tanulni szeretnék. A játék tökéletesen működött mindig, annak idején egy ennél rosszabb gépen remekül futott. Ezen is futott rendesen az elmúlt két napban, de ma, amikor az elindításra került a sor kiadta a következő hibaüzenetet:


DirectX 9.0c kompatibilis videokártya felismerése sikertelen. Kérlek, ellenőrizd, hogy a videokártyád DirectX 9.0c kompatibilis-e, ill. hogy a gyártó által kibocsátott legújabb driverek vannak-e feltelepítve a gépre.


A DxDiag-ban megnéztem és a gépen DirectX 11 van és az elméletileg hiba nélkül megy. Az egyéb driverek pedig rendszeresen frissítve vannak, nincsenek elavulva. Rengeteg magyar és külföldi fórumon jártam már, hogy megtudjam oldani, de nem jutottam sehova és ez rettenetesen bosszant.

Szóval, köszönöm azoknak, akik végigolvasták és azoknak is, akik segítenek! :)


2012. febr. 12. 16:16
 1/1 anonim válasza:
Tegyél fel DX9-et
2012. jún. 26. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!