Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Skyrim-ben a lopott tárgyakat...

Skyrim-ben a lopott tárgyakat kinél és hol lehet eladni?

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Riverwood tradernél szoktam.Ott mindent el lehet adni.
2012. febr. 13. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én a thieves guild-et ajánlom. Állj be közéjük és add el nekik, amit akarsz.
2012. febr. 13. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi,és kedves utolsó hogy tudok beállni közéjük, már beszéltem azzal a hapival is és elmegy ilyen stégszerű részre és nem történik semmi:/
2012. febr. 13. 23:05
 4/8 anonim ***** válasza:
asszem Delvinnél vagy Bynjolfnál van egy quest amit teljesiteni kell. Szerintem Brynjolf
2012. febr. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Riften-ben kell beszélned az egyik árussal, aki a főtéren van. Brynjolf a neve. Ő adni akar majd neked egy küldetést, amit has megcsinálsz, akkor felajánlja, hogy állj be a közéjük a guildbe. A guild a város alatti csatornarendszerben található, le kell menned oda. Meg fognak támadni, de ne törődj vele, ők még nem tagjai a guild-nek. Menj tovább és végül találkozni fogsz a guildel. A nyíl jelöli majd, hogy pontosan hova kell menni
2012. febr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
ja az megvan köszi,inkább még mindig az érdekelne hogy a lopott árúkat hogy tudom eladni :)
2012. febr. 26. 00:34
 7/8 anonim ***** válasza:
a párbeszéd sillt kell fejlesztened [link] minden itt van
2012. márc. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
ja és a nem combatba van
2012. márc. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!