Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Aki kijátszotta a GTA San...

Aki kijátszotta a GTA San Andreast, az biztos emlékszik arra a küldetésre, amiben egy kis távirányítós ( RC ) repülővel kellett menni és elpusztítani ezt-azt. Hol, hogy lehet olyan távirányítós ( RC ) játékokat szerezni? (és használni is őket).

Figyelt kérdés

2012. febr. 13. 19:36
 1/4 seraf77 válasza:
23%
Próbáld meg azt a boltot ahol ezeket a küldiket kaptad.De ez csak egy tipp
2012. febr. 13. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
45%

én nagyon sokszor kivittem már csít nélkül is...és az rc boltban simán csak asszem egy repcsit tudsz vezetni ha kivitted a küldit akkor ott lessz a Bolt hátsó részében egy küldi amikor kapsz egy repülőt és asszem ugyanaz a feladat mint amikor az eredeti küldibe vagy...


de amúgy ismerek egy modot amivel több rc-s cuccot lehet irányítani ez a mod a New gta sanandreass 2011 nekem befagyott tőle a jgépemen a játék de ezzel lehet assszem

2012. febr. 14. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23%
az előző vagyok: de am ezzel a moddal amit mondtam több új dolog is megy a játékhoz pl bankútómaták(ha megölsz egy embert akk a pénze mellett néha kilök egy bankkártyát is és erről lehet le venni a pénzt...meg am van mégsokminden pl lessz benne kocsibolt meg új kocsi színek... akkor van benzin akocsidba meg ha momngyuk túl gyorsan mész akkor üldöznek a renőrök STB... [link]
2012. febr. 14. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
45%
Ilyen RC Járgányokkal cask a küldiben lehet járkálni. Szabadon nem lehet őket használni, esetleg lerakod csít programmal, de akkor sem tudod vezetni. HA SA:MP-ozol akkor van néhány magyar szerver, ahol tudsz autókat lerakni, és ott még vezetni is lehet őket! Rettentő érzékenyek! :D
2012. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!