Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SIMS 2! Lehet-e egy meglévő...

SIMS 2! Lehet-e egy meglévő családhoz hozzáadni családtagot (utólag)? Ha igen, akkor hogy?

Figyelt kérdés

Elkezdtem alapítani egy családot, de csak egy felnőttet sikerült megcsinálnom, mert dolgom volt, ezért el kellett mentenem...

Most van egy 1fő-s családom( egy nő, ) de még szeretnék neki létrehozni egy párt is, és még talán gyereket...

De nem tudom, hogy egyáltalán lehet-e bővíteni egy meglévő családot...


Légyszi, segítsetek! Nem akarom, hogy a simsem egyedül haljon meg:DD (és nem szeretném újra megcsinálni)


2012. febr. 13. 19:44
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha arra gondolsz, hogy a nő meg a pár egy családba tartozzanak, akkor szerintem nem lehet
2012. febr. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Úgy emlékszem, hogy lehet. De rá kell húznod az új családot a meglévőre, és összeköltöznek. A többit viszont neked kell megoldanod. ;]
2012. febr. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Csinálj egy szomszéd családot, apukával, kölyökkel, aztán ismertesd össze őket. xD Legalább valóságos lesz a sztori.
2012. febr. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha a sims 2 alapjáték (és nem a krónikák), akkor lehet.

Ha a lánynak van háza/telke akkor csak a családok közül kijelölöd a fiút és "rárakod a házra" és kiírja h háztartások egyesítése.

2012. febr. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönömszépen a válaszokat!:) sikerült
2012. febr. 19. 13:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!