Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Alan Wake hibaüzenettel...

Alan Wake hibaüzenettel kidob. Ötlet?

Figyelt kérdés

[link]

megnyitom az ikont,2 mp-ig fekete képernyő aztán kidob és ezt írja ki.A videó kártyám egy amd hd5570,szóval biztos,hogy elég erős.A legfrissebb driver van fennt,1600×1200-as felbontáson 100hz-en majd 85-hz-en próbáltam indítani(hátha nem támogatja a 100-at),de nem sikerült.Amikor lejjebb vettem pl.1280×1024-re azt a hiba üzenetet kaptam hogy a játék nem támogatja ezt a felbontást és minimum 1028×768-on fut el(és eközben mégis magasabb felbontáson volt a gép)...1600×1200 felett pedig újra az első hibaüzenetet kapom ami a linkben van.Valaki tudna segíteni?Ez a játék hibája lehet vagy az én gépemen van valami elcsesződve?


2012. febr. 16. 18:47
 1/1 A kérdező kommentje:
bocs,félre írtam:a videókártya HD5770.
2012. febr. 16. 18:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!