Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » GTA san andreas-ban letiltotta...

GTA san andreas-ban letiltottak/bannoltak. Hogy tudom visszatenni, hogy ujra játszak a szerveren?

Figyelt kérdés
van egy SA-MP szerver, amiről letiltottak, hogy tudom visszatenni? tötölni kell a san andreast? az sa-mp-t már töröltem, letöltöttem és ujra felraktam, akkor se jó.
2012. febr. 18. 20:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem is lesz jó bármit törölsz, nem a gépeden van a bann hanem a szerveren. Általában kétféle bannt adnak, egyiket másikat vagy mindkettőt egyszerre.

1. az accodat bannolják, csinálj újat és menni fog.

2. ip-re bannoltak, ha dinamikus ip-d van akkor nem ügy, csak egy újracsatlakozás és kész, ha fix az ip akkor szívtad.

3. mindkettő esetében 1-2 pontok együtt

2012. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
és ha kickeltek az nyadik verzió?
2012. febr. 18. 21:14
 3/5 A kérdező kommentje:
hanyadik*
2012. febr. 18. 21:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak kickelnek akkor simán visszaléphetsz, az csak egy figyelmeztetés nem több.
2012. febr. 18. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ok kösszépen! :D
2012. febr. 18. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!