Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Herobrine létezik? (minecraft)

Herobrine létezik? (minecraft)

Figyelt kérdés
Láttam covery honlapján a cikket. Nade megnéztem youtube-on hogy kell megidézni és semmi.(nekem nem jött elő) Valaha valaki látta már? Vagy azokat a járatokat vagy piramisokat amiket állítólag csinál?
2012. febr. 19. 14:50
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
76%
Nem létezik. Ahhoz hogy megidézd kell egy mod. Nem csinál semmit. Ha lenne herobrine akkor bent lenne a játék könyvtárában a skine. De nincs.
2012. febr. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim ***** válasza:
97%

Nem létezik és soha nem létezett. Na jó, poén ez ami van körülötte, de én nem hiszek benne, azt hogy kivették azt is csak ezért írták, hogy akik hittek benne megnyugodjanak.

De szerintem a legenda fenntartása érdekében csinálták a 11-es című lemezt ami szerintem rá utal.

2012. febr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 Wolfenstein2000 ***** válasza:
70%
Khmm... létezik. Már kiszedték 1.6 (vagy 1.3)tól de amúgy úgytom hogy 1.0.0-ban visszajótt de eddig csak 3 ember látta. UI: mielőtt belekötnétek : MINDENT KITÖRÖLTEK RÓLA MERT A FRÁSZT HOZTA AZ EMBEREKRE!
2012. febr. 20. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kamu, valami vicces kedvű player kitalálta, elkezdte terjeszteni, aztán világhír lett belőle (lást: meg fog szűnni a facebook)

És ha benne volt miért kell 5 frissítésen át kiírni, hogy ki lett véve.

UI:

"Ok ok. To be honest, there has never existed a Herobrine. It was just a rumor started by some douche and then someone probably created a mod.„

~ Kappische on Herobrine

Ha valaki nem értené: A Minecraft egyik készítője, azt írja az idézetben, hogy sose létezett.

2012. febr. 20. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 A kérdező kommentje:
ez a mod mögé hogy lehet bújni? nézzetek már utánna könyörgöm xD nincs mod hozzá. beírom youtube-ra van..de az kamu csak szórakoznak benne és egy harmadik player lép be herobrineként. nincs letöltési link sem hozzá
2012. febr. 20. 20:13
 6/75 anonim ***** válasza:
87%

Beírod a googleba, hogy Herobrine mod, és ott az első találat:

[link]

2012. febr. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
76%

Te lehet, hogy kevered a mob és a mod szót.

"Moboknak vagy teremtményeknek a különféle lényeket és szörnyeket nevezzük, amik megtalálhatók a Minecraftban."

A modok meg "kiegészítők" a Minecrafthoz.

2012. febr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim válasza:
78%
még anno 1.5-ben egyik haverral toltuk itthon egy barlangba mászkáltunk éppen találkozni nem találkoztunk vele de az egyik művét meg hagyta nekünk mivel akkor még csak gyerekcipőben minecraftoztam bele estem egy jó kis gödörbe ahol egy teljesen szimetrikus folyosót volt kifáklyázva (nem mi raktuk oda) én ezóta gondolom úgy hogy 1.5 ben biztos volt valami
2012. márc. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim válasza:
80%
ennyi volt: [link]
2012. márc. 29. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
78%

Itt a válasz.

Én nagyon sokat kerestem a neten és ezeket tudtam meg:

-egyszer volt asszem az 1.6-ba, de akkor is csak lyukakat ásott.

-igazábol ez csak szájról szájra terjed.

-a legenda szerint Notch halott testvére emlékére rakták bele, de kivették.

-de ez se igaz hiszen maga Notch mondta hogy nem is volt testvére, csak féltestvére.

-ja és ha már nézegetted a Minecraft mappáját láthatod, hogy nincs ott a skine, tehát nem is lehet benne.

-amit youtube-on látsz csak mod.

-de ezt a gyakorikérdéseket is megnézheted, ott is ezt írják.

-amúgy meg írják azt is hogy nem mod mert ki kell írni hogy /spawn herobrine, de lehet spawnert is építeni.

Szóval...

2012. máj. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!