Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Multiplayer játékok? Doom3,...

Multiplayer játékok? Doom3, stronghold stb?

Figyelt kérdés
milyen játékok vannak? és hogy tudom egyszerüen összekötni a 2 gépet? (mind2 w7 és nettel)
2012. febr. 19. 17:32
 1/4 anonim ***** válasza:

kicsit zavaros a kérdésed, de ha jól értem van két számítógéped egy lakásban és ezekről szeretnél játszani online.

egy egyszerű LAN kapcsolattal megoldható, de érdemes letölteni a hamachi-t. ott csinálsz egy szobát, mindkét gépről belépsz abba a szobába, majd elindítod a játékot. az egyik gépről hostolsz egy szervert, a másikkal rákapcsolódsz a létrehozott szerverre és indulhat a játék.

2012. febr. 19. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Unreal Tournament 2004,Company of Heroes,Civilization IV,Left 4 Dead,Team fortress 2,Battlefield ,Deus Ex,Baldur's Gate II: Shadows of Amn,Fallout.
2012. febr. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

a Left 4 Dead tetszik :)


nem nemigy értettem 2 külömböző lakásban van a gép (szomszédban) neten keresztül szeretném pl hamachi igen...

de nekem olyan kéne hogy halottam hogy a doom3at lehet interneten 2en vinni a single playert na nekem ilyenek kellenének hogy singlebe vinni de ketten és netről.

ilyen játéknevek kellenének.

mind1 milyen a rendszerigény mind2 gép

X6-os (2.7Ghz)

8Gb ddr3

nvidia geforce gt 560 ti 2gb

1Tb HDD

Windows 7 ultimate (32bit)

2012. febr. 19. 19:09
 4/4 Bazsesz909 válasza:
bocs a válaszom részben ne ide kapcsolódik de miért 32 bit-es a windows 7 mikor van benne 8GB ddr3 memória?? az csak annyit jelent mintha csak 4GB vagy 3,5GB lenne benne na mind1... Am cod 5, alien breed széria, ilyesmik ezekkel ellesztek egy pár napig mire kiviszitek:) Jó szórakozást..:)
2012. febr. 27. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!