Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Tryndamere milyen kari?

Tryndamere milyen kari?

Figyelt kérdés
tankos,buildes?

2012. febr. 20. 15:31
 1/6 anonim ***** válasza:
tesom mindig attack/lifesteal buildot hasznal,
2012. febr. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Attack speedre és damagera kell húzni + nem árt neki egy kis lifesteal (ha masteriesben raksz a lifestealra meg veszel egy bloodthistert akkor az már úgy egész jól adja)

Egyébként arra készülj fel, hogy minden 2. meccsen, el leszel mondva a noobok noobjával mert tryndával játszasz.

2012. febr. 20. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ez mért baj,hogy tryndával játszom egyik legjobb champ ha jól kezeled,jó tudom,hogy caitlyn meg ezek is jók de nem noob trynda.
2012. febr. 21. 17:41
 4/6 anonim ***** válasza:
azert nooboznak mert tynad op kari jo build-al, es a sok hulyegyerek akkor is nooboz ha megvered
2012. febr. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Andrysh jól leírta. Alapból nagyon erős karakter, ami egy jó buildon kívül semmi mást nem igényel, hisz csak mész és ütsz vele. A lényeg az, hogy semmi tudás nem kell hozzá ám mégis erős karakter és ez zavarja azokat akik egy sokkal nehezebb karakterrel játszanak. Régen én is Tryndáztam, aztán mindig szidva voltam, mert kaptam 2 killt és már legyőzhetetlen voltam (ahogyan a többi trynda is). De aztán egy idő után meguntam, egyrészt mert mindig szidva voltam, hogy tryndázok meg hát egy idő után unalmassá válik, hogy csak mész klikkelsz és vársz, hogy leölöd vagy sem. Egy idő után te is meg fogod unni, de addig is szard le, hogy szidnak, hisz 1350 ipbe kerül, bárki megveheti :).
2012. febr. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ennyi :) am meg malzahar is egy fos olyan szar ultija van.Nekem még Pantheon tetszett meg még Xin Zhao.
2012. febr. 21. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!