Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Lineage 2 belépés?

Lineage 2 belépés?

Figyelt kérdés
sikerült felrakni a játékot de nembirok belépni mikor loginolni kell. ezen a szerón szeretnék játszani: [link] beregelek a szeróra csinálok new game account-ot de a játék nem enged be. akkor van olyan oda írva hogy csatlakozási infó ott van hogy bekell írni valamit :152.66.224.107 l2authd.lineage2.com 152.66.224.107 l2testauthd.lineage2.com ezeket hova kell írni a játékon belül mappába vagy a windowsba mert ott már átírtam de mégsem enged be... aki tudja mi lehet a baj HELP!!!! köszi
2012. febr. 20. 20:50
 1/3 A kérdező kommentje:
jah és high five klienset szedtem le ami kel la a szeróhoz. Azt meg innen : [link]
2012. febr. 20. 20:51
 2/3 anonim válasza:

Hmm szóval a szerver IP-t nem tudod hova tenni :D Hát drágám azt így csináld ha még nem találtad meg:

C--> Windows--> driver(s) ---> etc --> host(s) és ott lesz notepadban kell megnyitni :) Remélem segítettem!


19/L

2012. febr. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
így csináltam de nemjó a registráció nemenged be ajáték
2012. febr. 20. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!