Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Sims 3 Házi kedvencben hol...

Sims 3 Házi kedvencben hol lehet kutyát/macskát vásárolni?

Figyelt kérdés
Az tudom hogy lehet építeni és befogadni viszont arra lennék kíváncsi hogy melyik boltba lehet megvásárolni őket.Lovat már tudtam venni valahol.
2012. febr. 23. 09:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Örökbe lehet fogadni, számítógépen vagy telefonon lesz egy olyasmi opció, hogy Állat örökbefogadása és onnan tudsz választani.
2012. febr. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jaj bocsi, most látom nem a befogadásra gondoltál. Nem tudok róla, hogy lehetne máshol állatokat venni, esetleg még szintén telón/szgépen az, hogy nézze meg az eladókat a szomszédságban.
2012. febr. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom hogy lehet de én olyanra gondolok mint 2. rész házi kedvencében hogy elmész és kiválasztod a fajtáját és ott veszed meg, nem ilyen találomra.De azért furcsa mert pl. lovat lehet így vásárolni.Nekem ilyen állati kiadás van és volt hozzá egy állatkereskedés de ott kutyát/macskát nem lehet venni.
2012. febr. 24. 07:37
 4/5 anonim ***** válasza:
Telefonon van hogy állatok örökbe fogadása! Onnan lehet, meg a számítógépen találsz olyasmit, hogy örökbe fogadható állatok a környéken!! Ha van akkor monjda hogy hol, Térképnézetre mész, azán narancssárgával fogják jelölni a házat :)
2012. febr. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor úgy látszik nem lehet úgy vásárolni mint 2 részben lehetett.Ez elég érdekes.
2012. febr. 26. 12:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!