Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraftban az Alvilágban...

Minecraftban az Alvilágban ritkák az erődök?

Figyelt kérdés
Kb mennyi van egy mapon?
2012. febr. 23. 23:10
 1/10 anonim válasza:
Egy map végtelen...
2012. febr. 24. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Biztos? Mert úgy hallottam, hogy nagyon nagy, de van határa.
2012. febr. 24. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Igan, van egy határa, de nagyon nehéz oda eljutni, mert a map nagyobb mint a föld.


SurFinBirD, Igen, lehet, hogy "végtelen". És? Nem kérdezheti meg, hogy mennyi van egy mapon?

Például, B 1.8-ban Stronghold-ból max 3-at generálhatott egy mapja. Ezért volt olyan nehéz találni, mert a map "végtelen".

2012. febr. 24. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mit értesz azon, hogy nagyobb mint, a föld?
2012. febr. 24. 23:15
 5/10 anonim ***** válasza:
A játék 3x nagyobb területet tud generálni, mint a föld felszín.
2012. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
vaszta
2012. febr. 25. 12:34
 7/10 anonim ***** válasza:
Én nem rég kezdtem egy survivalt és ahol letelepedtek összedobtam egy Nether portalt és pont egy erőd mellé teleportált, de még várat magára hogy bemenjek :DD
2012. febr. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Óh, te mázlista...
2012. febr. 27. 15:37
 9/10 anonim válasza:
Engem is kapásból egy alvilági erőd mellé tett a portál, de felszini erődöt nagyon nehéz találni bár már maponként akármennyi generálódhat nem csak három.
2012. márc. 5. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Az alvilágban tudtommal csak 1-2 van,de a föld felszínén van amennyit akarsz,vannak mpc bányák a földben,spawnerekkel,sínekkel,chestes csílékkel,a föld fölött van gépi falu,onnan lehet smaradgot szerezni,és krumplit,répát és búzát a nagy kertekből

ilyen falu van homokkőből,de van fából is

pl a sivatagban,de ott még van sivatagi templom,ahol van egy csapda,de ha abba nem lépünk bele akk sok jó új cuccunk lehet,az a csapda,hogy a padlója benn gyapjúból van,a közepén van egy kék gyapjú,ha azt kiszeded és ott leesel,akkor egy nyomólapra esel,ami akrtiválja a tnt-ket,és akk annyi a cuccoknak,de ha kijjebb mész onnan zuhanás közben a szélére,akk onnan kiszeded a nyomólapot,aztán szabad az út ott a 4 chesthez,érdemes keresni mert van ott arany,még gyémánt is,dea tnt-t se feledjük el a lábunk alatt

én személy szerint még sosem tralátam ALVILÁGI ERŐDÖT de még creativban sem,pedig jó lenne,,nem tom hol lehet találni,de a wiki azt írja h 15-30-as mélységben.de ott csak lávatenger van :S nem tudjátok kb hol lehet találni alvilági erődöt??

2013. jún. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!