Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Minecraft 1.1 szerver probléma...

Minecraft 1.1 szerver probléma mi leeht a gond?

Figyelt kérdés
Nos én akartam csinálni egy Minecraft 1.1 szervert magamnak meg pár havernek de hiába csinálok meg mindent PortForwarding+gépben beálítottam mindent de nem megy Cant reach the server vagy Connection timed out mindig ezt írja ki ha valaki tudna sehíteni akkor megkoszonném.
2012. febr. 24. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
én is igy vagyok
2012. febr. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a server.properties fájlban megcsináltátok azt hogy az online mode az false legyen?

mert akkor lehet hogy azért nem műkszik, de nem biztos

2012. febr. 25. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nekem ugyse jó :S
2012. febr. 25. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
én megcsináltam aztis de ugyse megy :(
2012. febr. 25. 20:18
 5/6 Wolfenstein2000 ***** válasza:

idefigyelj! az online-mod nál ez a hibe lenne: User not premium.!!!

ez a hiba gyakori. a haverjaid közül próbáljon más hostolni. ha viszont valóban ezek a hibák léptek fel, akkor ellenőrizd az internetkapcsolatot, vagy nézd meg az esetleges hibaüzeneteket a szerveren.

2012. febr. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Dávid20002062 válasza:

Nos nekem is ez volt a bajom de nekem hamachin fut azo a leg egyszerüb csinálni szerót

csinálsz egy új hálózatot és azt a barátaid hozzá adják és már megy is nagyon jó hamachin csinálni.

2012. febr. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!