Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Letöltöttem a Minecrafthoz a...

Ilidius kérdése:

Letöltöttem a Minecrafthoz a Millenaire modot és nem tudom hogy mit kell csinálni a Creation Questben. A többi alul?

Figyelt kérdés

Ugyebár az 1.1-hez kijött millenaire modhoz a készítők hozzácsapták a creation questet csak hogy halvány lila szellentésem sincs hogy mit kell csinálni. Amikor megnéztem a küldetést ezt írta ki: Find the Sadhu under a tall tree in a forest. When you have met him, say so to the malkin (richer women)of village devkali.

Ebből én azt szürte le hogy keressem meg sadhut a beszélő fa alatt és vigyem el malkimnak a devlaki lakosnak. Minden szép és jó csak azt nem tudom hol a péniszbe van a beszélő fa egy sivatag közepén. Valaki segítsen!


2012. febr. 25. 18:55
 1/2 anonim ***** válasza:

A tall az magasat jelent, nem beszélőt.

A beszélni az a talk.

2012. febr. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
ja ok egyépként már rájöttem mit kell csinálni ugyanis lespawnol egy erdő a falu mellé ami eddig nem volt ott és ott volt egy hatalmas fa is amiben élt egy ember onnantól meg már nment a dolog.
2012. febr. 27. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!