Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Xbox360 hddre ha fölmásolok...

Msebi06 kérdése:

Xbox360 hddre ha fölmásolok egy játékot, és elindítom, akkor már vinyóról megy alapból a játék, vagy még dvd-ről? Kell valamit állítani?

Figyelt kérdés
2012. febr. 25. 23:03
 1/9 anonim válasza:
A lemez attól még kell bele.Nem kell semmit állitani.
2012. febr. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
A vinyóról megy, de kell a DVD.
2012. febr. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igen azt tudtam, hogy a lemez kell az indításhoz, de hogy amúgy vinyóról viszi-e utána már magától azt nem. Kössz a segítséget!
2012. febr. 26. 08:51
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha utána kiveszed a lemezt, ugyanúgy leáll a játék, akármin játszol. (Tehát játszhatsz mondjuk a Dirt 2 Demóján is a HDD-dről, lehet bent a Call of duty Black ops a lemezmeghajtódban, vissza fog küldeni a dashboardba, azaz a menübe. Amíg bent van a lemez, addig nyugodt szívvel játszhatod a HDD-ről a játékot, indításkor biztonsági pontokat ellenőriz, és mehet a móka.
2012. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mi a szentséges égnek másolna az ember a HDD-ra, ha utána ugyanúgy a lemezről futna??
2012. febr. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
azé' jó ha felmásolja mert akkor nem pörög annyira az olvasófej. és ha felmásolta akkor beleteszi a lemezt és utána benne kel, hogy legyen a lemez de pörögni már nem fog és akkor mint mondtam kíméli vele az olvasófejet és nem romlik el hamarabb.
2012. febr. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Csak azt nem értem hogy sokan mondják hogy HDD-ről játsz, kíméli az olvasófejet. Azért van benne az olvasófej hogy arról is játsz nem azért hogy kíméld. Meg attól hogy pörög nemhinném hogy olyan sok baja lenne hiszen erre találták ki. Ez a HDD is csak lehúzás....
2012. febr. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nézd azért nyilván nem mindegy, hogy 5 év múlva kell-e olvasófejet cseréltetned vagy sem.

De ez egyébként a legkisebb előny, sokkal csendesebb, sokkal gyorsabban betölt a játék, meg vannak olyan játékok, ahol muszáj telepítened, mert pl el sem fér 1 lemezen a játék (lásd pl forzák vagy bf3).

Nem értem miért lenne lehúzás.

Ha neked nincs rá szükséged, vegyél HDD nélküli boxot.

Most is lehet kapni és régebben is mindig volt ilyen olcsóbb modell.

Vagy szerinted lehúzás egy Audi is, mert egy Ladával is ugyanúgy eljutsz A-ból B-be?

2012. febr. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Teljesen jó példa volt ez az audis :D Kipróbáltam, tényleg sokkal halkabb, az xboxot alig lehet hallani. Nekem főképp azért kellett a vinyó, mert majd jtag-elni akarom az xboxomat, de ha nem is jtagelném már akkor is örülök hogy megvettem, mer sokkal jobb ezen tolni.
2012. febr. 27. 08:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!