Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » FIFA 12 GIGANTIKUS PROBLÉMA!...

FIFA 12 GIGANTIKUS PROBLÉMA! LEFAGY INDÍTÁSKOR!?

Figyelt kérdés

DVD5ös verzió, eddig meg volt, ment csak észrevettem hogy van magyar kommentáros is ezért leszedtem, és mikor inditanám akkor bejön hogy fifa12 elkezd tölteni és kifagy, ki kell nyomom feladatkezelőben. nincs ékezetes mappa és felhasználó, dokumentumok mappát átraktam D-re, újratelepítettem, csináltam üres jegyzetet binbe a DOKUMENTUMOK/FIFA12 mappába az eredeti helyére, átnéztem mindent de még így se megy és már tiszta ideg vagyok.

mit lehet még csinálni?

már 1* kiirtam,akkor kaptam rá pár választ de még mindig nem megy, töltöttem le azóta másikat, és azzal se megy,jóval erősebb gépem van mint ami kell hozzá, eltököltem 3 napot aki tudja mi lehet a baja az pl írja meg :(((((



2012. febr. 26. 18:27
 1/2 anonim ***** válasza:
töröld le a magyar kommentárt és reinstalláld szerintem
2012. márc. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
kb 15* telepitettem újra
2012. márc. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!