Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Online játékok Linuxra?

Online játékok Linuxra?

Figyelt kérdés
A metin2-őt sikeresen tudom futtatni linuxon, jó tudom tudom nem a legjobb játék. Régóta keresek hasonló játékot ami fut is az op. rendszeremen de nem találtam. Ami megtetszett az a Tales runner volt, de az sem fut WINE segítségével. Melyek azok a játékok amik el is indulnak és játszhatók? Wow is meg volt már de ahhoz hasonlókat nem kérek amik olyanfélék (egyszerre csak egy mobot lehet verni). Tehát Regnum online kilőve.
2012. febr. 26. 19:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Minecraft
2012. febr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de az nem nagyon tetszett. De azért ment a pontozás!
2012. febr. 26. 19:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha MMO játékot keresel akkor abból nincs túl sok Linux-ra és nagyon kevés Windows-os fut Wine-al.Ami meg fut az mind körökre osztott harcrendszere van,szóval egyszerre csak egy ellenséget tudsz ütni.


Ami eszembe jut így hírtelen,és talán jó lehet neked az a Savage.Van Linux verziója is


[link]


Ez egy MMO RTS amiben 2 oldal harcol egymással.Mind a 2 oldalon van 1 ember aki a stratégiai módban játszik.Szóval építkezik,fejleszt..stb mint egy stratégiai játékban.A többi játékos pedig kiválaszthat egy karaktert azok közül amit a stratéga kifejlesztett és követi a stratéga szerepben játszó játékos utasításait (ha akarja)...Alapvetően nagyon érdekes és hangulatos játék.Csak az a gáz vele hogy a stratéga posztról a prémium játékosok kirughatják a free2play játékosokat.Szóval ha te játszol a stratégiai módban és egy prémium játékos is játszani akar abban a módban,akkor egy laza kattintással kilökhet onnan mintha ott se lennél.

És ügye nincs történet vagy szabadon bejárható terület.

2 oldal közül lehet választani és van pár map amin harcolni lehet és ennyi.Rég játszottam vele,de talán még XP-s szint lépés sincs legalábbis nem rémlik.Megvan melyik karakter milyen erős és azok közül válogathatsz ha a stratégiai módban lévő játékos kifejleszti valamelyiket.


Más most hírtelen nem jut eszembe Linux-ra

2012. febr. 28. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Jaj igen a savage azt kihagytam a listából. Szeretem, jó játék csak kicsit a commander rész nem nagyon megy. Jó lenne találkozni magyarokkal a szerveren, csak sajnos elég csekély számban vannak fent.
2012. febr. 29. 13:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!