Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Megéri megvenni a The Elder...

Megéri megvenni a The Elder Scrolls:Oblivion-t?

Figyelt kérdés
Skyrimet most fejeztem be és kíváncsi lennék a véleményetekre.Mennyire tetszett, élvezetes volt és hogy Skyrim után játszható-e.

2012. febr. 26. 20:31
 1/8 Gerapppa ***** válasza:
Őszintén bevallom az Oblivionnal nem tudtam pár napnál tovább játszani nekem nem jött be, akkor úgy voltam hogy ennyit az Elder Scrolls játékokkal, de most elkezdtem játszani a Skyrimmel és nagyon jó! :D
2012. febr. 26. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attol fugg. Nekem se a Skyrim se az Oblivion nem jott be annyira az unalmas es gagyi harc miatt (ettol fuggetlenul mindkettot toltam kb 100 orat, de a Fallout-ok, Dark Souls, stb nekem jobban tetszett). Ha ez teged nem zavar akkor szerintem az Oblivion is fog tetszeni (bar abban meg a Skyrimnel is gyengebb a harc rendszer). Egy nagy hibaja az Oblivionnak melyet a Skyrimben kijavitottak az a szintlepes rendszere. Ha megveszed, mindenkeppen tanulmanyozd hogy mukodik mert ha nem akkor konnyen jatszhatatlanna valik a jatek (az ugynevezett underlevelling jelenseg tenyleg konnyen elofordulhat). Grafikailag, ugyanazok a hibai mint a skyrimnek (meg azert latszik hogy 6 eves jatek): merev karakterek (kulonosen az arcok), gyonyoru kinti taj (unalmas es otlettelen dungeonok, ezek a skyrimnal rosszabbak)... Vegulis nem rossz jatek, a kuldetesek erdekesek, a varazs rendszer viszont el van cseszve (gyakorlatilag amint belepsz a egyetemre kb halhatatlanna valsz, ha ugyesen fejleszted a varazslatokat).
2012. febr. 26. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát egy kicsit elbizonytalanodtam, úgy néz ki hogy nemfogom megvennni..Köszi a válaszokat:DD
2012. febr. 27. 16:30
 4/8 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva én pont ellentétesen gondolom, mint a második válaszoló. Szerintem a Skyrim-ben rontották el a fejlődési rendszert.

Egyébként magáról a játékról itt megtudhatsz néhány dolgot:

[link]

2012. febr. 27. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Pontosan mivel volt jobb az Oblivion rendszere? Teljesen baromsag az a rendszer, ahol neked manualisan kell szamolnod hogy hanyszor leptel szintet a skillekben nehogy veletlenul rosszul lepjel szintet (pl +5 endurance-t csak ugy erhetsz el ha 10szer az ehez kapcsolod skilleket hasznalod, tehat szint lepes elott amikor mar kilenc pontod van, ott alsz a patkany elott a pajzsodat fenn tartva, hogy meglegyen a tizedik pont mely total baromsag). A Skyrimben ez a baromsag nincs es ez jo. Szivem szerint inkabb az XP rendszert preferalom mivel ugy szerintem jobban lehet karaktert epiteni...
2012. febr. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem pont, hogy tetszik az, amit leírtál. Előre gondolkodnod kell, hogy mit kell fejlesztened ahhoz, hogy jól el tudd osztani a pontokat. Skyrimban túl kevesek a lehetőségek. Kiválaszthatod 3 dolog közül az egyiket és elosztasz egy perk pontot. Egyszerűen nekem túl kevés ez.

De ne vitatkozzunk olyan dologról, ami ízlés kérdése.

2012. febr. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ez nem izles kerdese. Ha legalabb latnad hogy meg mennyit kell fejlodnod akkor egyet ertenek. De az hogy papiron kell jegyzetelned azert hogy az ellenfelek nehogy tulerosodjenek, az nekem nem tetszett.
2012. febr. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat.:D
2012. febr. 29. 17:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!