Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » SKYRIM: valahogy vámpírrá...

SKYRIM: valahogy vámpírrá voltoztam és ha találkozok bárkivel akkor rám támad. A küldetéseket se tudom csinálni, pls help!?

Figyelt kérdés
Olvastam arról hogy beszélni kell Falion-nal de ő is rám támad :( xD
2012. febr. 27. 22:06
 1/10 anonim ***** válasza:
2012. febr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
De az a baj hogy már teljesen vámpír vagyok :(
2012. febr. 27. 22:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha megtámadnak, az azért lehet, mert körözés van rád, vagy rossz időpontban mész (pl este amikor már zárva van az ajtó). Ha körözés van rád, a legegyszerűbb, ha elteszed a fegyvert, majd kifizeted a bírságot és cső.
2012. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Nem sikerül D: körözés nem lehet rajtam mert nem csináltam semmit. Nem este hanem reggel mentem a városokba. Még ha csak a szabadban is találkozom valakivel az is rám támad vagy elmenekül. Ha elteszem a fegyvert akkor is folyamatosan támadnak, néha hallom a beszédükben hogy vámpírt emlegetnék. A mini térképen is egyből pirossal jelez mindenkit. (vagyis ellenség)


Még olvastam, hogy ha valaki elkapja a "vámpirizmust" akkor 3 napja van rá hogy szerekkel kigyógyuljon, de nekem már letelt a 3 nap. Olyankor kaptam is egy üzenetet hogy a vámpír vér elterjedt (vagy ilyesmi). Arról persze nem írtak hogy utána hogy lehet kigyógyulni Azóta támadtak vagy menekültek el előlem.

Lécci segítsetek!

2012. febr. 27. 22:37
 5/10 Gerapppa ***** válasza:
100%
nem biztos de én úgy hallottam hogy 4 fázisa van a vámpírságnak te már az utolsóban vagy és ha iszol vért akkor vissza kerülsz az első fázisba, majd 1nap múlva 2. aztán 3. és végül 4. fázisba újra amikor már megtámadnak. azaz legalább 3 naponta osonj be egy házba szívd ki egy alvó ember nyakacskáját és voálá! :) elvileg az 1.-3. fázisig még nem támadnak meg viszont minél későbbi fázisba kerülsz annál erősebb vagy(éjszaka)
2012. febr. 27. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Sikerült!! :D Király vagy! xD Végre nem kell szerencsétlenkednek, köszi szépen :) a zöld pacsi jár!
2012. febr. 28. 14:53
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez van.:(Viszont én nem szeretnék így rövid időnként eljárni embereket harapdálni, szal nemtudtok valami megoldást?:DMeg én már voltam vámpír ugyanígy és megcsináltam egy ilyen küldit, amiben egy csávó kigyógyított ebből az állapotból. Viszont kétszer nem lehet megcsinálni ezt a küldit..://
2012. febr. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Úgy tudom ha még nem vagy vámpír csak (fertőzött)akkor ha elmész templomba kiveszik belőled a fertőzést de nem biztos csak olvastam valahol :D
2012. febr. 29. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Kedves faak.


Annyi a dolgod hogy bemész akármelyik fogadóba akármelyik városban és odamész a csaposhoz, ott van lent valami olyasmi amiben benne van az a szó hogy "rumor" magyarul annyit tesz:

szóbeszéd. Kapni fogsz egy küldetést azt megcsinálod és kigyógyulsz a vámpírságból.

2012. márc. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Köszi a segítséget de én egyszer már csináltam ilyet és ki is gyógyítottak. De ez mégegyszer is sikerülni fog?Már teljesen kész vagyok ettől..:@
2012. márc. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!